reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Wlansie nie powiedział mi jak duży, wiec myśle ze może nie był jakiś ogromny albo nie chciał mnie straszyć. Lekarz właśnie powiedział mi ze od razu pacjentkom mówi żeby nie panikowały, bo to nic nam nie da a i tak krwiak albo zniknie, albo się wydali albo urośnie ale to w bardzo rzadkich przypadkach. Najgorsze to to, ze nie wiadomo jaka przyczyna tych krwiaków 😡
Myśle, ze taka nasza natura 🙄 choć taka przypadłość nie należy do super rzeczy, mi ginekolog mówił, ze są kobiety, które w każdej ciąży maja krwiaki i rodzą zdrowe dzieci- taka ich natura.
Ja biorę acard na noc właśnie z zaleceń hematologa, clexane nie zalecił ponieważ badania wyszły ok na trombofilie zespół antyfosfo.
 
reklama
Myśle, ze taka nasza natura 🙄 choć taka przypadłość nie należy do super rzeczy, mi ginekolog mówił, ze są kobiety, które w każdej ciąży maja krwiaki i rodzą zdrowe dzieci- taka ich natura.
Ja biorę acard na noc właśnie z zaleceń hematologa, clexane nie zalecił ponieważ badania wyszły ok na trombofilie zespół antyfosfo.
Ja biorę aktualnie 2xduphaston, 2xluteinę, 1xacad na noc i codziennie rano 1xclexan. Clexan mam bo mam niedobór białka s, i przez to mogą powstawać zakrzepy. Jeszcze do 12 tygodnia brałam accofil, ale to lek immunologiczny żeby macica nie odrzuciła ciąży na wczesnym etapie, bo nie mam jakiś receptorów. Ale jak ostatnio byłam lekarz mówił, ze będziemy schodzić do coraz mniejszych dawek wszystkiego, ale pewnie oprócz clexanu bo jego to do końca
 
O widzisz, super. Cieszę się, ze nie masz krwiaka🙌 To paskudztwo może niezłe namieszać w głowie.
A jakiego dużego (cm) miałaś krwiaka?
Mój gin powiedział, ze raczej się powinien zasuszyć i za 3 tyg zobaczymy czy będzie na usg. Choć za 2tyg prenataln, wiec się zapytam czy i jaki jest krwiak.
Ja chyba w 9 tygodniu miałam krwiaka 2,2 cm. Przez tydzien polezalam, brałam duphaston (dalej biorę ochronnie) i tydzień później na USG nie było nic widać. 0,6 cm to maleństwo, mam nadzieje, ze nawet jak się oczyści, to nic się nie stanie. A wiesz jak jest umiejscowiony?
 
Ja chyba w 9 tygodniu miałam krwiaka 2,2 cm. Przez tydzien polezalam, brałam duphaston (dalej biorę ochronnie) i tydzień później na USG nie było nic widać. 0,6 cm to maleństwo, mam nadzieje, ze nawet jak się oczyści, to nic się nie stanie. A wiesz jak jest umiejscowiony?
Z tylu umiejscowiony jest, dość daleko od zarodka
Dziewczyny hit- maz rano pojechał do ośrodka, bo ma kleszcze 🙈 pięknie
Ja już sie obejrzałam nie mam, on tak. Wyjęli mu go.
Od poniedziałku stres 🙄
 
O widzisz☺️ A w którym tyg jesteś?ja się trochę obawiam ze względu na krwiaczka(o którym dowiedziałam się w środę) 0,6cm to staram się oszczędzać leżeć itd.
Dziś takie słońce, wiec skorzystałam. Nastraszyla mnie bratowa 🙈 po co Ty na grzyby pojechałaś??!!
u nas dzisiaj 13+3. W czwartek bylismy na prenatalnych. Nastepna wizyta 22 wrzesnia czyli 3 tygodnie od prenatalnych. Ogolnie wizyty mam raz w misiacu.
 
Z tylu umiejscowiony jest, dość daleko od zarodka
Dziewczyny hit- maz rano pojechał do ośrodka, bo ma kleszcze 🙈 pięknie
Ja już sie obejrzałam nie mam, on tak. Wyjęli mu go.
Od poniedziałku stres 🙄
Ja w ciąży miałam już 2 kleszcze - te gady mnie po prostu uwielbiają. Po każdym spacerze muszę się dokładnie oglądać i wyrywam od razu jak zobaczę.
 
reklama
Do góry