reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja nawet nie mam umówionej wizyty! Jestem na stażu w Niemczech i nie wiem jak tu wszystko działa, a wizytę w PL umowie jakoś na 2 tyg przed powrotem (urok luxmedu i umawiania przez apkę). Ale niestety będzie to dopiero jakoś po 26 września…
Chociaż chyba wcześniej wybiorę się tutaj do lekarza, bo po skomplikowanej podróży (wypadł strajk pociągów w Niemczech 🙄) i noszeniu toreb, jakoś bardziej mnie boli podbrzusze i się niepokoje, tym bardziej, ze mam tu dużo stojącej pracy w laboratorium… na szczęście mąż pracuje w tej samej dziedzinie i przyjechał ze mną, żeby robić groźniejsze rzeczy ♥️
Może rozrasta się macica. Ja też mam niekiedy takie kłucia, mam nadzieje że to normalne i jest ok. A zastanawiałaś się nad detektorem? Jesteśmy w podobnym tyg ciazy, ja o nim myśle i nie wiem…może człowiek spokojniej by żył, albo bardziej przeżywał 🙈 Niby drugi trymestr sie zaczął, i powinno być bezpieczniej a ja sie mega obawiam
 
Ja mam 9 września, to będzie równo dwa tygodnie po prenatalnych a i tak mi się ciągnie 🙈 może faktycznie jak zacznę czuć ruchy to będzie lepiej, ale dziś 13+6 , wiec do tego jeszcze daleko
Ja będę miała trzy tygodnie od prenatalnych. No niestety jeszcze do tego daleko, a człowieka jak coś zakłuje w brzuchu tu już strach…
 
Dokładnie, ale kiedy to będzie… 🙉 ja do tego czasu oszaleje, czy jest Ok czy nie. Przed każdą wizytą to mam takie obawy, że masakra
Ja zaczęłam 14 tydzień i ostatnio mi lekarka powiedziała, że u szczupłych dziewczyn tak 15/16 można już czuć ruchy. Ja w sumie w pierwszej ciąży coś koło tego czułam ale na początku to delikatne takie, można pomylić np z ruchami gazów w jelitach :D W końcu ciąża przestanie być abstrakcyjnym zjawiskiem.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja dziś się melduje później, ponieważ byłam u męża babci. Z kuzynem i zona pojechałam na grzyby oni chodzili dalej ja blisko auta powoli kroczkiem wdychałam powietrze (myślicie, ze nie powinnam 🙄) może powinnam siedzieć w dupskiem... ale cały tydzień prawie siedzę leżę mąż ogarnia zakupy itd. Tak wiec w niedziele chciałam się dotlenić. Moja bratowa oczywiście... ze nie powinnam jechac chodzić spacerować itd... już mi głupie myśli przychodzą
Trochę mam ciągniecie po lewej stronie od jajnika i takie bablowanie/ gilgotanie.

❤️Ściskam Was
 
Do góry