reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny na kiedy macie terminy kolejnych wizyt?
Ja mam 10 września, jakoś już od wczoraj się lekko stresuje
Ja nawet nie mam umówionej wizyty! Jestem na stażu w Niemczech i nie wiem jak tu wszystko działa, a wizytę w PL umowie jakoś na 2 tyg przed powrotem (urok luxmedu i umawiania przez apkę). Ale niestety będzie to dopiero jakoś po 26 września…
Chociaż chyba wcześniej wybiorę się tutaj do lekarza, bo po skomplikowanej podróży (wypadł strajk pociągów w Niemczech 🙄) i noszeniu toreb, jakoś bardziej mnie boli podbrzusze i się niepokoje, tym bardziej, ze mam tu dużo stojącej pracy w laboratorium… na szczęście mąż pracuje w tej samej dziedzinie i przyjechał ze mną, żeby robić groźniejsze rzeczy ♥️
 
reklama
Ja nawet nie mam umówionej wizyty! Jestem na stażu w Niemczech i nie wiem jak tu wszystko działa, a wizytę w PL umowie jakoś na 2 tyg przed powrotem (urok luxmedu i umawiania przez apkę). Ale niestety będzie to dopiero jakoś po 26 września…
Chociaż chyba wcześniej wybiorę się tutaj do lekarza, bo po skomplikowanej podróży (wypadł strajk pociągów w Niemczech 🙄) i noszeniu toreb, jakoś bardziej mnie boli podbrzusze i się niepokoje, tym bardziej, ze mam tu dużo stojącej pracy w laboratorium… na szczęście mąż pracuje w tej samej dziedzinie i przyjechał ze mną, żeby robić groźniejsze rzeczy ♥️
Pierwsza ciąże prowadziłam w Niemczech, zwykle gdy wszystko Ok wizyty umawiane są co 4 tygodnie
 
Do góry