reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jutro zaczynam 13 tydzień 😊 u mnie zapytał czy chce mieć chłopaka czy dziewczynkę, ja powiedziałam że od początku ciąży czuje, że chłopak a lekarz potwierdził 😁
Ja już mam dziewczynkę 4 letnią w domu i fajnie byłoby mieć chłopaka do pary ale jakoś czuje, że będzie druga dziewczyna :D córka też woli siostrę bo jest na etapie, że chłopak to będzie głupi tak jak koledzy w przedszkolu :D 🤦
 
reklama
Oj właśnie Pinokio mi się podobały ciuszki i jeszcze z tego Ewa klucze...
u mnie tego nie ma niestety ....
Kochane zebrałam prawdziwki i podgrzybki, razem z tata pol koszyka. Bez szału, ale pojawiają się.
nooooo, teraz to mi narobiłaś ochoty, zawsze sobie suszę grzybki na suszarce, a nadmiar albo obgotowuję i mrożę potem do sosów albo w ocet do słoików :)
Ja właśnie już po prenatalnych, wszystko bardzo dobrze :) będzie chłopak 😁 w połowie badania ułożył się i poszedł spać, pokazał co chciał i dobranoc 😂
super wieści :) gratulacje :)
Ja już mam dziewczynkę 4 letnią w domu i fajnie byłoby mieć chłopaka do pary ale jakoś czuje, że będzie druga dziewczyna :D córka też woli siostrę bo jest na etapie, że chłopak to będzie głupi tak jak koledzy w przedszkolu :D 🤦
skąd ja to znam 😂 u mnie podobnie, Nikoś chce brata, bo dziewuchy są głupie jak te w klasie 😂
mi obojętnie w sumie czy chłopak czy dziewczyna, byleby zdrowe było :)
 
Ale ja Ci zazdroszczę tych bliźniaków 😉 To moje marzenie, może kiedyś się spełni 😁 Miałaś w rodzinie jakieś przypadki bliźniąt?
Nie nie miałam żadnych 😃😂 Myśle że to jakiś prezent od losu, bo staramy się o dziecko już 4 rok, i może w końcu życie odpłaci się tym że za jednym razem będzie ta dwójka 😊❤️ Także na farcie
 
Nie nie miałam żadnych 😃😂 Myśle że to jakiś prezent od losu, bo staramy się o dziecko już 4 rok, i może w końcu życie odpłaci się tym że za jednym razem będzie ta dwójka 😊❤️ Także na farcie
No to faktycznie piękny prezent od losu 😊 Ja się starałam 5 miesięcy i psychicznie już wysiadałam, więc ukłony w Twoją stronę.
 
No to faktycznie piękny prezent od losu [emoji4] Ja się starałam 5 miesięcy i psychicznie już wysiadałam, więc ukłony w Twoją stronę.
My staraliśmy się z pierwszym 8 miesięcy i mąż już pomału chciał robić jakieś badania, a ja miałam torbiel lekarz stwierdził odpuściłam trochę starania i w lutym zaszłam w ciążę. A teraz to wyszło bo wyszło, chcieliśmy trochę z małą różnicą wieku, ale nie sądziłam że 8 miesięcy po porodzie znów będę w ciąży.
 
Nie nie miałam żadnych 😃😂 Myśle że to jakiś prezent od losu, bo staramy się o dziecko już 4 rok, i może w końcu życie odpłaci się tym że za jednym razem będzie ta dwójka 😊❤️ Także na farcie
Ja jestem z bliźniaków i mama jak się dowiedziała (jakoś pod koniec ciąży) to podobno strasznie płakała - 21 lat, bała się, ze sobie nie poradzi. A teraz, z perspektywy myśle, ze to fajna sprawa - dwójka dzieci, a trudy ciąży tylko raz 😂.
 
u mnie tego nie ma niestety ....

nooooo, teraz to mi narobiłaś ochoty, zawsze sobie suszę grzybki na suszarce, a nadmiar albo obgotowuję i mrożę potem do sosów albo w ocet do słoików :)

super wieści :) gratulacje :)

skąd ja to znam 😂 u mnie podobnie, Nikoś chce brata, bo dziewuchy są głupie jak te w klasie 😂
mi obojętnie w sumie czy chłopak czy dziewczyna, byleby zdrowe było :)
Ja też najpierw niech zbadają czy ma przysłowiowe ręce i nogi. Koleżanki córka ma w klasie dziewczynkę która urodziła się bez rączki, kończy się jej za łokciem...strasznie się na to patrzy. I to zdrowe małżeństwo, młode itd...a dopiero w drugiej kolejności będę pytać czy jest szansa na syna tak na przekór córce :D
 
Ja jestem z bliźniaków i mama jak się dowiedziała (jakoś pod koniec ciąży) to podobno strasznie płakała - 21 lat, bała się, ze sobie nie poradzi. A teraz, z perspektywy myśle, ze to fajna sprawa - dwójka dzieci, a trudy ciąży tylko raz 😂.
Haha no dokładnie. Ja będąc na pierwszym usg w 6 tyg dowiedziałam się ze jest jeden zarodek, a za tydzień miałam kolejną a lekarz do mnie „są dwa serduszka” myślałam ze padnę na zawał, z tydzień to byłam trochę podłamana w sensie ze ja nie dam rady ale po tyg mi przeszło i teraz się bardzo cieszę 😋
 
reklama
Haha no dokładnie. Ja będąc na pierwszym usg w 6 tyg dowiedziałam się ze jest jeden zarodek, a za tydzień miałam kolejną a lekarz do mnie „są dwa serduszka” myślałam ze padnę na zawał, z tydzień to byłam trochę podłamana w sensie ze ja nie dam rady ale po tyg mi przeszło i teraz się bardzo cieszę [emoji39]
Gratuluję bliźniaków. Niespełnione marzenie mojego męża. [emoji1] U niego w rodzinie często się pojawiają bliźniaki i zawsze mówił że też będzie się starał "strzelić podwójnie" [emoji16] ja na pierwszym usg odetchnęłam z ulgą jak usłyszałam że jest tylko jeden bobas, na następnym już byłam z mężem i dopytywał się lekarza czy na pewno jest tylko jeden [emoji854][emoji16]
 
Do góry