reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

To im się przytrafiło 😂 Ja mówię mężowi ze jak wszystko zakończy się dobrze, to już nam starczy dwójka 😃 ale on mówi ze pewnie mi odbije i będę chciała za dwa lata kolejne 😂 ale zobaczymy czy ta dwójka da popalić
Ja zawsze chciałam mieć czwórkę, ale po 2 miesiącach wymiotowania po kilka razy dziennie zapieram się, że to jest ostatnie 😉 Mężowi mówię, że jak chce więcej, to niech sobie na boku kogoś szuka 😁
 
reklama
Mi się zawsze 3 dzieci marzyło, ale z 3 poczekamy jakieś 2 lata żeby październikowy poszedł do przedszkola to już może trochę lżej będzie. No ale zobaczymy co będzie, napewno po tym porodzie wchodzę w antykoncepcje i później chce chociaż na chwilę wrócić do pracy między ludzi.
No wiadomo, z roku na rok to mega ciężko i tez psychicznie człowiek musi odpocząć
 
Hej kochane. Ja już po wizycie. Dzieciątko zdrowo rośnie, dobrze się rozwija i prawdopodobnie będzie synek 🙈 słyszałam dziś pierwszy raz bicie serduszka i popłakałam się ze szczęścia że jest wszystko dobrze. Dobrze trochę odetchnąć. Wam życzę miłego j spokojnego dnia 😘
 
To im się przytrafiło 😂 Ja mówię mężowi ze jak wszystko zakończy się dobrze, to już nam starczy dwójka 😃 ale on mówi ze pewnie mi odbije i będę chciała za dwa lata kolejne 😂 ale zobaczymy czy ta dwójka da popalić
Jak dziecko albo dzieci stają się bardziej samodzielne...koło 2.5/3 lata to tęskno znowu za tym mamo mamo. Ja długo nie chciałam drugiego dziecka, dopiero jak mała skończyła 3 lata i zaczęła mnie wyganiać z pokoju bo to jej pokój i ona się ubiera i mam nie podglądać to zapragnęłam znowu bobaska :D 😁
 
Ja zawsze chciałam mieć czwórkę, ale po 2 miesiącach wymiotowania po kilka razy dziennie zapieram się, że to jest ostatnie [emoji6] Mężowi mówię, że jak chce więcej, to niech sobie na boku kogoś szuka [emoji16]
Ta ciąża jest inna niż poprzednia zwłaszcza początek tu potrafiłam wymiotować całymi dniami a przy pierwszej aby kolacja przez półtora dwa tygodnie lądowała w wc. Więc każda ciąża jest inna a mam mieć niby drugiego chłopaka [emoji16]
 
Cześć dziewczyny
Byłam tu na początku ciąży, ale wyjechaliśmy na długie wakacje do Polski, do rodziny i wtedy jakoś nie było czasu na telefon. Teraz też pewnie będzie różnie, ale widzę że chyba dużo dziewczyn poszło na zamknięty wątek więc tu zrobiło się spokojniej więc może ogarnę.

Mam termin na 2 marzec. To będzie nasze 4 dziecko 🙈 jutro mam wizytę po ponad 6 tyg. Ostatnia miałam w 6+5 i jeszcze nie było bijące go serduszka. Odrobinę się stresuje, ale przy tyłu obowiązkach nie mam za bardzo kieyd myślęc 😊
 
W sumie będzie 15 mies różnicy między maluchami, więc rok po roku nie będzie, ale sama się dziwie, że 8 miesięcy po porodzie udało się zajść w kolejną ciążę
Słyszałam już od paru osób ze po porodzie właśnie szybciej się zachodzi 😀 niektórzy długo się starali a jak jedno poszło to kolejne od razu niespodziewanie
 
reklama
Cześć dziewczyny
Byłam tu na początku ciąży, ale wyjechaliśmy na długie wakacje do Polski, do rodziny i wtedy jakoś nie było czasu na telefon. Teraz też pewnie będzie różnie, ale widzę że chyba dużo dziewczyn poszło na zamknięty wątek więc tu zrobiło się spokojniej więc może ogarnę.

Mam termin na 2 marzec. To będzie nasze 4 dziecko 🙈 jutro mam wizytę po ponad 6 tyg. Ostatnia miałam w 6+5 i jeszcze nie było bijące go serduszka. Odrobinę się stresuje, ale przy tyłu obowiązkach nie mam za bardzo kieyd myślęc 😊
To dobrze ze masz czym zająć głowę 😃 A umówiona jesteś na prenatalne?
 
Do góry