reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny obecnie powinien być 10+5 tydzień ciąży za 3 dni usg a ja się bardzo boje bo nie mam zbytnio objawów ciążowych tak jak na początku były mdłości ból piersi teraz obecnie występują w ciągu dnia lekkie mdłości mam nadzieje ze serduszko nie przestało bić 😢 dodam ze ani bólu ani krwawień żadnych nie mam strasznie się martwię doradźcie jak się mogę uspokoić
 
reklama
Hej dziewczyny obecnie powinien być 10+5 tydzień ciąży za 3 dni usg a ja się bardzo boje bo nie mam zbytnio objawów ciążowych tak jak na początku były mdłości ból piersi teraz obecnie występują w ciągu dnia lekkie mdłości mam nadzieje ze serduszko nie przestało bić 😢 dodam ze ani bólu ani krwawień żadnych nie mam strasznie się martwię doradźcie jak się mogę uspokoić
Myślę,że każda z nas przez to przechodzi. Ja po 6 stratach też szaleje z niecierpliwości, ale staram się czymś zająć i oderwać myśli i nie doszukiwać się nieprawidłowości. Napewno wszystko będzie dobrze🥰
 
Przy moich 6 stratach tylko Bóg pomógł mi się z tym wszystkim uporać. Nie poddawałam się. Teraz też się boję czekam na jutrzejszą wizytę. Nie wiem czy zasnę. Poprosiłam o modlitwę siostry z Krakowa przysłały mi tasiemkę sw Dominika. Św Stanisław Papczyński to również wspaniały orędownik w tych sprawach wiem że to dzięki jego wstawiennictwu udało mi się zajść w tą ciążę.
Basiu doskonale Cię rozumiem, ja ciaze wymodlilam Nowenną Pompejańską, widzę, że jesteś wierząca zainteresuj się nią.
Daj znać jak będziesz po badaniu
 
Hej dziewczyny obecnie powinien być 10+5 tydzień ciąży za 3 dni usg a ja się bardzo boje bo nie mam zbytnio objawów ciążowych tak jak na początku były mdłości ból piersi teraz obecnie występują w ciągu dnia lekkie mdłości mam nadzieje ze serduszko nie przestało bić 😢 dodam ze ani bólu ani krwawień żadnych nie mam strasznie się martwię doradźcie jak się mogę uspokoić

W internecie można różne rzeczy przeczytać. Ja też panikowałam na początku, bo przeczytałam gdzieś, że jak objawy nagle ustają, to trzeba od razu jechać do lekarza. Teraz już staram się nie czytać przypadkowych artykułów, tylko takie bardziej wiarygodne. Tutaj ginekolog krótko to wyjaśnia: Link do: Ustępujące objawy mdłości i bólu piersi w I trymestrze
U mnie kilka dni przed usg prenatalnym dolegliwości się bardzo zmniejszyły, a na usg dzidzia tak się kręciła i machała rączkami, że ciężko było pomierzyć 😊
 
W internecie można różne rzeczy przeczytać. Ja też panikowałam na początku, bo przeczytałam gdzieś, że jak objawy nagle ustają, to trzeba od razu jechać do lekarza. Teraz już staram się nie czytać przypadkowych artykułów, tylko takie bardziej wiarygodne. Tutaj ginekolog krótko to wyjaśnia: Link do: Ustępujące objawy mdłości i bólu piersi w I trymestrze
U mnie kilka dni przed usg prenatalnym dolegliwości się bardzo zmniejszyły, a na usg dzidzia tak się kręciła i machała rączkami, że ciężko było pomierzyć 😊
dzięki wielkie za artykuł i za wsparcie ❤️
 
Dziewczyny, ale Wam zazdroszcze! U mnie mdłości wieczorne i zmęczenie nadal nie chcą odpuścić (15+5), a bardzo chętnie bym się z nimi pożegnała :p Nie martwcie się, to napewno normalny czas ustępowania objawów i wszystko będzie dobrze :)
 
Gratuluje kochana. Super 😘 u mnie koniec 9 zaraz zacznę 10.
Boje się za tydzień mam wizytę. Zero objawów, naczytałam się różnych rzeczy i o...
Też coś o tym wiem,ostatnie usg miałam równo miesiąc temu,a dzisiaj idę na prenatalne (11+6). Zastanawiam się,czy napewno wszystko ok,zwłaszcza że w weekend zdarzyło mi się delikatnie plamienie,więc stres jest tym większy... ale pocieszam się,że dzisiaj wszystko będzie wiadomo,więc czekam niecierpliwie do 19 :)
 
reklama
Dziewczyny, ale Wam zazdroszcze! U mnie mdłości wieczorne i zmęczenie nadal nie chcą odpuścić (15+5), a bardzo chętnie bym się z nimi pożegnała :p Nie martwcie się, to napewno normalny czas ustępowania objawów i wszystko będzie dobrze :)
Hej i jak tam miałaś już konsultacje odnośnie testu Pappa i wolnej bety?
 
Do góry