reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Konsultacji nie, ale dostałam opis badania - wszystkie ryzyka bardzo niskie, trisomia 21 1:7900, pozostałe <1:20000, wiec się uspokoiłam :).
Jutro „standardowe” usg ciąży, a potem wizyta dopiero w październiku, bo wyjeżdżam, ale skoro nie widać nieprawidłowości, to mam nadzieje, ze nie ma co planować dodatkowej wizyty z lekarzem prowadzącym :)
 
reklama
Konsultacji nie, ale dostałam opis badania - wszystkie ryzyka bardzo niskie, trisomia 21 1:7900, pozostałe <1:20000, wiec się uspokoiłam :).
Jutro „standardowe” usg ciąży, a potem wizyta dopiero w październiku, bo wyjeżdżam, ale skoro nie widać nieprawidłowości, to mam nadzieje, ze nie ma co planować dodatkowej wizyty z lekarzem prowadzącym :)
Uf to super! A zgadzało ci się jakoś z tą stroną co wysłałaś ostatnio na grupę? Czy inaczej ci wyszło z tej strony? Ja dopiero 10 września wizyta, i już bym chciała wiedzieć bardzo czy jest ok
 
Hehe, tam na stronie nie poradziłam sobie z wpisywaniem danych 😅 wrzuciłam wszystkie parametry, a tu wszystkie trisomie 1:3 albo 1:4 i panika. A potem spojrzałam, ze przeziernosc karku zamiast 1.7 mm wpisywałam 17 mm xD. A po poprawie danych wyniki wyszły podobne, chociaż te prawdopodobieństwa od lekarza są jeszcze niższe niż w kalkulatorze :)
 
Hehe, tam na stronie nie poradziłam sobie z wpisywaniem danych 😅 wrzuciłam wszystkie parametry, a tu wszystkie trisomie 1:3 albo 1:4 i panika. A potem spojrzałam, ze przeziernosc karku zamiast 1.7 mm wpisywałam 17 mm xD. A po poprawie danych wyniki wyszły podobne, chociaż te prawdopodobieństwa od lekarza są jeszcze niższe niż w kalkulatorze :)
Haha! Ja to samo wpisywałam!! 😂 I jak zobaczyłam 1:3 to myślałam że padnę na zawał. Ale później wpisywałam poprawnie i w sumie nie wiem myśle ze jest ok, ale czekam aż zobaczę ich wyliczenia
 
reklama
Też coś o tym wiem,ostatnie usg miałam równo miesiąc temu,a dzisiaj idę na prenatalne (11+6). Zastanawiam się,czy napewno wszystko ok,zwłaszcza że w weekend zdarzyło mi się delikatnie plamienie,więc stres jest tym większy... ale pocieszam się,że dzisiaj wszystko będzie wiadomo,więc czekam niecierpliwie do 19 :)
Będzie dobrze ✊✊ musi być. My już jesteśmy doświadczone przez los. Człowiek jak przeżyje w swoim życiu to potem nie ma co się dziwić, ze się martwi...
 
Do góry