reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

u mnie z kolei w moim mieście są dwa ciucholandy, jeden tragiczny, sam wygląd zewnętrzny odstrasza, w środku wcale nie lepiej, koleżanka mi mówiła, że tam upolowała fajne jeansy dla swojego syna, poszłam i wyszłam, nic nie było, a w środku to wyglądało jak za czasów lat 90-tych .....
drugi ciucholand mam na drugim krańcu miasta, nigdy tam nie chce mi się jechać bo albo korki, albo przebudowa wiaduktu więc już wolę mój port handlowy, raz że mam Auchan i galerię handlową, więc za jednym razem robię zakupy spożywcze, chemię itd. a dwa mam sieciówki typu h&m, c&a, carry, ccc itd.
gdzie kupiłaś te portki jakaś sieciówka czy lokalny sklep z ciuchami?
Spodnie zamawiałam w HMie - maja dużo tregginsow i podobnych wynalazków ciążowych - bardzo elastyczne, bardzo wygodne, ale trochę zawyżona rozmiarówka - chciałam mieć zapas i wzięłam L, które kupuje niekiedy normalnie w niektórych sieciówkach, ale większość jest wyraźnie za duża (3 z 4 par), wiec proponuje, żebyś uderzała w S albo M :)
 
reklama
Spodnie zamawiałam w HMie - maja dużo tregginsow i podobnych wynalazków ciążowych - bardzo elastyczne, bardzo wygodne, ale trochę zawyżona rozmiarówka - chciałam mieć zapas i wzięłam L, które kupuje niekiedy normalnie w niektórych sieciówkach, ale większość jest wyraźnie za duża (3 z 4 par), wiec proponuje, żebyś uderzała w S albo M :)
A ja dzisiaj przetrzasnelam swoja szafe i znalazlam 3 pary treginsow wlasnie jeszcze z metkami kupione kiedys na jakiejs transmisji i zapewne byly za duze skoro lezaly na dnie szafy. ale teraz sa ok wiec zakup spodni na jakis czas mam z glowy.
 
Spodnie zamawiałam w HMie - maja dużo tregginsow i podobnych wynalazków ciążowych - bardzo elastyczne, bardzo wygodne, ale trochę zawyżona rozmiarówka - chciałam mieć zapas i wzięłam L, które kupuje niekiedy normalnie w niektórych sieciówkach, ale większość jest wyraźnie za duża (3 z 4 par), wiec proponuje, żebyś uderzała w S albo M :)
o super, dzięki za informację, looknę dzisiaj na bank 😘 łaziłam ostatnio po h&m za stanikami, ale na te spodnie ciążówki nie trafiłam :)

ja ogarnęłam chatę, młody nie chce jechać po buty, bo się umówił z kuzynem na messengerze 😂
na siłę go nie będę ciągnąć, więc zmierzyłam mu stopę i jadę zaraz sama :) przynajmniej raz, dwa załatwię co chce bo z nim to zaraz przystanek w Smyku bo Treasure X, przystanek w Auchan bo Lego i Super Zings i tak w kółko 😂
 
Cześć marcowe mamusie 🙂 Czy mogę do Was dołączyć? Czytam to forum od jakiegoś tygodnia, a teraz postanowiłam też się odezwać. Jestem teraz w 13 tygodniu i termin według miesiączki mam na 3 marca. To moja pierwsza ciąża. Od początku wymiotowałam kilka razy dziennie, teraz trochę przechodzi, ale za to psychicznie czuję się dużo gorzej. Przeraża mnie myśl, ze dostanę takiego małego bezbronnego człowieka i będę musiała nauczyć go, jak być dobrym i jednocześnie pewnym siebie czlowiekiem. Poza tym dużo rzeczy mnie denerwuje i czasem sama siebie nie rozumiem. Czy to przez te szalejące hormony? Jestem już po badaniach prenatalnych, na których wyszło, że prawdopodobnie będzie chłopak 🙂
Cześć :) jest nas sporo z pierwszą ciążą - damy damy radę! Ja tez trochę się martwię, ale liczę na to, że z czasem poznamy się z małą istotką i dojdziemy do porozumienia ;) zawsze chciałam mieć dobry kontakt z dzieckiem - trochę jak z
serialu Gilmore Girls (Kochane Kłopoty), no ale życie to życie, wezmę co przyjdzie i będę się starała wychowywać jak najlepiej ;)
Myśle, że Twoje nerwy mogą być hormonalne, szczególnie jesli wcześniej tak nie czułaś :)

Moj maz to chodzi za mna i krzyczy "ty moj grunasku i duza dupciu😂" ale wiecie co on ma chyba wiekszego strsa z ta moja ciaza niz ja sama 😅
Chociaz nie posiem sama powoli zaczynam znowu siac panike przed prenatalnymi 😬
Hahaha, świetne! :D
 
tu zobacz :) jak coś to napisz na priv to Ci pomogę :)

witam niedzielnie :)
ja od 5.00 na nogach, sunia znowu grasuje po nocach na ogrodzie [emoji23] :rofl:
mąż dopiero wrócił z nocki, a dzisiaj wieczorem jedzie w krótką trasę z klientami do Danii, dopiero we wtorek w nocy wróci :rolleyes2:
dzisiaj chyba wezmę młodego jak mąż będzie odsypiał nockę i raz dwa skoczę z nim do portu handlowego po te buty do szkoły :)
jakie dzisiaj plany niedzielne ? ja w domku oprócz tego szybkiego wypadu po buty, muszę nadrobić zaległości w pracy i w domu, zresztą w tą pogodę to się nie chce nigdzie wyłazić na spacerki ....

czy Wasi mężowie też są tacy zadowoleni, że przytyłyście ? mój to chodzi szczęśliwy i gada, że w końcu tyłek i piersi mi urosły, bo przedtem to skóra i kości [emoji23] nie wiem czy się śmiać czy płakać [emoji23]
Na razie mój ma ostatnio większy od mojego i się śmieję że to ja miałam być w ciąży a nie on [emoji16]
 
Na razie mój ma ostatnio większy od mojego i się śmieję że to ja miałam być w ciąży a nie on [emoji16]
mój to samo, ale mój mąż to nazywa "wypracowany przez lata mięsień piwny", jak zwał tak zwał, brzuch ma i tak większy od mojego :D

ja już wróciłam, buty i kapcie kupione dla młodego, portki ciążowe też, teraz idę jeść drugie śniadanko :D
 
Cześć marcowe mamusie 🙂 Czy mogę do Was dołączyć? Czytam to forum od jakiegoś tygodnia, a teraz postanowiłam też się odezwać. Jestem teraz w 13 tygodniu i termin według miesiączki mam na 3 marca. To moja pierwsza ciąża. Od początku wymiotowałam kilka razy dziennie, teraz trochę przechodzi, ale za to psychicznie czuję się dużo gorzej. Przeraża mnie myśl, ze dostanę takiego małego bezbronnego człowieka i będę musiała nauczyć go, jak być dobrym i jednocześnie pewnym siebie czlowiekiem. Poza tym dużo rzeczy mnie denerwuje i czasem sama siebie nie rozumiem. Czy to przez te szalejące hormony? Jestem już po badaniach prenatalnych, na których wyszło, że prawdopodobnie będzie chłopak 🙂
A jak miałaś robione USG bo ja jeszcze przed a nie pamiętam już z pierwszej ciąży czy nadal dopochwowo czy już przez powłoki brzuszne normalnie...?
 
Ostatnia edycja:
Kurcze, tak sie zastanawiam czy jak pojade 2 wrzesnia na prenatalne to tez moja gin zobaczy plec? Wedlug Om bd 12+6 a wedlug ostatniego usg 12+3. Z jednej strony chcialabym juz wiedziec a z drugiej zaczynam sie strsowac czy wszystko bd okej
Mi na prenatalnych lekarz tylko powiedział jaką przewiduje płeć, nie powiedział na pewno. Z tego co czytałam około 16 tygodnia można już z pewnością stwierdzić, wcześniej pewność dają tylko badania z krwi typy Nifty.
 
reklama
A jak miałam robione USG bo ja jeszcze przed a nie pamiętam już z pierwszej ciąży czy nadal dopochwowo czy już przez powłoki brzuszne normalnie...?
Miałam robione przez powłoki brzuszne, ale przez to, że dzidzia była źle ułożona i ciężko było zmierzyć przezierność karkową lekarz sprawdzał też dopochwowo. A wiec miałam 2 w 1 🙂
 
Do góry