reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

O masakra... Współczuje. Oby mnie to też nie spotkało.. Więc to na pewno jest spowodowane tylko ciąża? Bo ja już czasami sobie wymyślam, że ja może mam coś z żołądkiem czy jeszcze czymś innym że to jest aż tak..
tylko ciaza, nie zrozumie tego tylko ktoś kto w ciazy tego nie przeżył.
 
reklama
Dziewczyny chciałam wam życzyć wszystkiego dobrego i szczęśliwych rozwiązań. Nie dane mi być marcową mamusią. U mojego maleństwa akcja serduszka zanikła 9+3[*] jestem już po zabiegu. Dziś byłby 11 tydzień 😭 wracam do forum staraczek. Mam nadzieję na szybką drugą ciążę. Trzymajcie się cieplutko
współczuje, trzymaj się 🙄
ja w poprzedniej ciazy do dnia porodu wymiotowałam...
matko, nie zazdroszczę ....
O masakra... Współczuje. Oby mnie to też nie spotkało.. Więc to na pewno jest spowodowane tylko ciąża? Bo ja już czasami sobie wymyślam, że ja może mam coś z żołądkiem czy jeszcze czymś innym że to jest aż tak..
ja już też mam jazdy w głowie, póki nie pójdę do gina na wizytę to sie nie uspokoję ....
 
Dziewczyny chciałam wam życzyć wszystkiego dobrego i szczęśliwych rozwiązań. Nie dane mi być marcową mamusią. U mojego maleństwa akcja serduszka zanikła 9+3[*] jestem już po zabiegu. Dziś byłby 11 tydzień 😭 wracam do forum staraczek. Mam nadzieję na szybką drugą ciążę. Trzymajcie się cieplutko
Ojej, biedactwo :( trzymaj się, następnym razem musi się udać! Lekarz mówił czy był jakiś powód, czy tak po prostu zanikła akcja?
 
Ojej, biedactwo :( trzymaj się, następnym razem musi się udać! Lekarz mówił czy był jakiś powód, czy tak po prostu zanikła akcja?
Lekarz powiedział że zapewne dzidziuś był chory dlatego serduszko przestało bić. Powiedział również "każdy z nas chce mieć zdrowego dzidziusa, a natura tylko nam w tym pomaga. Po drugiej miesiączce zacznij ponowne starania i widzimy się za rok o tej porze na porodówce" Po tych słowach mam wielką nadzieję na szybkie zajście w ciążę. Ból po stracie długo pozostanie jednak czuje potrzebę kolejnej ciąży.
 
Dziewczyny chciałam wam życzyć wszystkiego dobrego i szczęśliwych rozwiązań. Nie dane mi być marcową mamusią. U mojego maleństwa akcja serduszka zanikła 9+3[*] jestem już po zabiegu. Dziś byłby 11 tydzień 😭 wracam do forum staraczek. Mam nadzieję na szybką drugą ciążę.
 
Przy moich 6 stratach tylko Bóg pomógł mi się z tym wszystkim uporać. Nie poddawałam się. Teraz też się boję czekam na jutrzejszą wizytę. Nie wiem czy zasnę. Poprosiłam o modlitwę siostry z Krakowa przysłały mi tasiemkę sw Dominika. Św Stanisław Papczyński to również wspaniały orędownik w tych sprawach wiem że to dzięki jego wstawiennictwu udało mi się zajść w tą ciążę.
 
reklama
O masakra... Współczuje. Oby mnie to też nie spotkało.. Więc to na pewno jest spowodowane tylko ciąża? Bo ja już czasami sobie wymyślam, że ja może mam coś z żołądkiem czy jeszcze czymś innym że to jest aż tak..
Ja niestety tak mam.. mdłości związane z ciążą i problemy z żołądkiem 🙁
 
Do góry