reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Bo jakoś nie lubię tego dopochwowego...:D a ja mam USG prenatalne we wtorek i też już mnie stres zjada 🙆
Rozumiem Cię, nie jest to najprzyjemniejsze badanie 😉 Możesz się pocieszyć tym, ze nawet jeśli będziesz miała teraz dopochwowo, to będzie to ostatni raz i kolejne już raczej będą przez powłoki brzuszne 🙂
 
Rozumiem Cię, nie jest to najprzyjemniejsze badanie 😉 Możesz się pocieszyć tym, ze nawet jeśli będziesz miała teraz dopochwowo, to będzie to ostatni raz i kolejne już raczej będą przez powłoki brzuszne 🙂
Może to głupie i typowo męskie ale po tych wizytach takich pierwszych w ciąży czy normalnie kontrolnych to zawsze mąż się śmiał, że to co to ty już sex dzisiaj miałaś z aparaturą dopochwową :D 🤦😂
 
U mnie dziś 13+3 , na prenatalnych na 90% wyszło że dziewczynka , brzuch delikatnie się zaokrągla, a co do samopoczucie to mdlosci i wymioty nadal dokuczają i mam wrażenie że od 2 tygodni się nawet nasiliły ma wadze póki co 2kg na minusie.

Będziemy czekać razem z Tobą do tego października, tak jak czekałyśmy wszystkie na każde Twoje USG i rozwój wydarzeń. Jestem dobrej myśli że teraz sie uda i z wymówek , pierszenstw i herbatek od męża na bank jeszcze skorzystasz 😄
Ja dziś 12 t 2 d i też jestem na minusie i znów wróciły mdłości wymioty.. Masakra. Myślałam że juz się to skończyło..
 
Dziewczyny chciałam wam życzyć wszystkiego dobrego i szczęśliwych rozwiązań. Nie dane mi być marcową mamusią. U mojego maleństwa akcja serduszka zanikła 9+3[*] jestem już po zabiegu. Dziś byłby 11 tydzień 😭 wracam do forum staraczek. Mam nadzieję na szybką drugą ciążę. Trzymajcie się cieplutko
 
Dziewczyny chciałam wam życzyć wszystkiego dobrego i szczęśliwych rozwiązań. Nie dane mi być marcową mamusią. U mojego maleństwa akcja serduszka zanikła 9+3[*] jestem już po zabiegu. Dziś byłby 11 tydzień 😭 wracam do forum staraczek. Mam nadzieję na szybką drugą ciążę. Trzymajcie się cieplutko
Jakie to jest przykre 😔 Życzę Ci wszystkiego dobrego. Oby teraz było już tylko dobrze ❤️
 
reklama
Do góry