reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Mi w ciąży jedynym nieszkodzacym balsamem (A mam skórę AZS z dodatkowymi klopotami) było kremowe masło z olejkiem kameliowym i wiśnia od VisPlantis. Na usta tylko masz z witaminą a i e. Nawet Garnier mnie uczulał:( A to jest i masło nie.
 
Dzień dobry dziewczyny jak Wasze samopoczucie/objawy? Ja zero objawów, wczoraj rozmawiałam z mama i mówiła, ze będąc ze mną w ciąży tez nie miała żadnych objawów, z bratem za to ogromne 🤢
 
Witam :)
u mnie i wczoraj i dziś super samopoczucie, pomału mi wracają siły witalne :)
z Nikosiem jak byłam w ciąży miałam krótko nudności, senność ale za to potem rwę i to mi dawało popalić ostro ..... na samą myśl to mnie wzdryga .... teraz póki co odpukać w niemalowane jest ok :) i oby tak zostało :)
a ja sobie od rana wysprzątałam łazienkę na błysk, zapakowałam 2 zamówienia dla kuriera, kolejne 2 czekają na dzisiaj :) i wzięłam się znowu za robienie przetworów, cały lipiec robiłam codziennie coś a na koniec lipca siły mnie opuściły, i ledwo co przez te nudności i senność funkcjonowałam ;)
wczoraj i dziś na tapecie ogórki i cukinie w zalewie curry :) na zimę będzie jak znalazł :)
teraz trzeba się ogarnąć i śmignąć po jakieś pieczywko na śniadanie, moje chłopaki jeszcze śpią :)
aaaa i jeszcze muszę dziś do końca ogarnąć wyprawkę młodego do III klasy, prawie wszystko mam już kupione, ale jakieś pierdoły mi zostały :)
 
Witam :)
u mnie i wczoraj i dziś super samopoczucie, pomału mi wracają siły witalne :)
z Nikosiem jak byłam w ciąży miałam krótko nudności, senność ale za to potem rwę i to mi dawało popalić ostro ..... na samą myśl to mnie wzdryga .... teraz póki co odpukać w niemalowane jest ok :) i oby tak zostało :)
a ja sobie od rana wysprzątałam łazienkę na błysk, zapakowałam 2 zamówienia dla kuriera, kolejne 2 czekają na dzisiaj :) i wzięłam się znowu za robienie przetworów, cały lipiec robiłam codziennie coś a na koniec lipca siły mnie opuściły, i ledwo co przez te nudności i senność funkcjonowałam ;)
wczoraj i dziś na tapecie ogórki i cukinie w zalewie curry :) na zimę będzie jak znalazł :)
teraz trzeba się ogarnąć i śmignąć po jakieś pieczywko na śniadanie, moje chłopaki jeszcze śpią :)
aaaa i jeszcze muszę dziś do końca ogarnąć wyprawkę młodego do III klasy, prawie wszystko mam już kupione, ale jakieś pierdoły mi zostały :)
To szalona jesteś, ja dopiero śniadanie ogarniam. Dziś tez robię, ale nalewki z malin 🙂 zawsze daje w prezencie na Święta. A długo z Nikosiem miałaś nudności? (Pamiętasz może)
 
Dziewczyny jak radzicie sobie z uporczywymi wymiotami? Od dłuższego czas u męczą mnie mdłości, wymioty zdarzały się 1-2razy w ciągu dnia ale od kilku dni nie odchodzę od łazienki 😏 cokolwiek zjem czy wypije odrazu zwracam, wymioty męczą mnie całymi dniami. Obawiam się, że mogę się odwodnić 😏 wiem, że to raczej normalne objawy ciążowe ale mimo wszystko martwię się aby wszystko z niunia było ok aktualnie 12+2. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na wymioty?
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny jak Wasze samopoczucie/objawy? Ja zero objawów, wczoraj rozmawiałam z mama i mówiła, ze będąc ze mną w ciąży tez nie miała żadnych objawów, z bratem za to ogromne 🤢
mnie na poczatku mocno bolaly piersi i tyle. teraz juz nie bola ale dalej sa twarde i przy mocniejszym przycisku bola. ogolnie czuje sie wysmienicie. czasami nawet zapominam ze jestem w ciazy. mimo to zaczynam swirowac i tak szczerze na wizyte w piatek 20 nastawilam sie negatywnie. nie wiem dlaczego ale wole tak niz sie pozniej rozczarowac. na wizycie w piatek bd 11tc
 
Do góry