reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

ja z kolei mam teraz napady na nabiał, twaróg na śniadanie taki z rzodkiewką i szczypiorkiem i jogurtem naturalnym, albo serek wiejski :)

Witam dziewczyny :)
Jak tam dzisiaj :) ?
Ja dzisiaj jechałam do galerii po zakupy i chciałam wejść przy okazji do C&A i Smyka po bluzy jesienne dla Nikodema do szkoły, nie jechałam naszym autem (bo mąż pojechał w trasę do Niemiec) tylko pojechałam sobie autobusem spod domu ...
Masakra w autobusie, duszno, parno i do tego jeden facet, który dość nieładnie pachniał (a właściwie to śmierdział), jak poczułam ten "uroczy" aromat czyli smród spod pachy to moja kawa, herbata i poranna kanapka w 3 sekundy były w gardle, dobrze że zaraz był przystanek, to wysiadłam bo bym puściła autentycznie pawia w tym autobusie 😭 następny przystanek poszłam na piechotę do galerii .....
O zapachy są tragiczne, ja cały czas uczulona jestem na mięso. Dziś ze mnie wyleciało bardzo dużo żółtego śluzu napisałam do mojego ginekologa czy ewent mnie przyjmie, czy to może infekcja.
 
reklama
O zapachy są tragiczne, ja cały czas uczulona jestem na mięso. Dziś ze mnie wyleciało bardzo dużo żółtego śluzu napisałam do mojego ginekologa czy ewent mnie przyjmie, czy to może infekcja.
ja dziś bez żadnych mdłości, wymiotów (oprócz tej sytuacji w autobusie) i oby tak zostało :D
już mam serdecznie dosyć tego, a ja się próbuje dodzwonić od rana do tej przychodni, gdzie mam mieć badania prenatalne, i zaraz mnie coś trafi, nikt nie odbiera albo zajęte i tak w kółko :crazy: :angry:
 
ja dziś bez żadnych mdłości, wymiotów (oprócz tej sytuacji w autobusie) i oby tak zostało :D
już mam serdecznie dosyć tego, a ja się próbuje dodzwonić od rana do tej przychodni, gdzie mam mieć badania prenatalne, i zaraz mnie coś trafi, nikt nie odbiera albo zajęte i tak w kółko :crazy: :angry:
A prywatnie masz prenatalne czy NFZ?
 
A dziewczyny, które robicie test Pappa prywatnie - ile Was to kosztuje? Ciekawe jakie są różnice między miastami. W Warszawie (Luxmedzie - niestety, nieobjęte pakietem) 500 zl.

Z innej beczki - znowu mnie złapały silniejsze mdłości od weekendu i cukierki imbirowe nie pomogły, ale inny sposób znaleziony na forum tak - kilka łyków piwa 0.0%. Na razie zupełnie przeszło :)
 
A dziewczyny, które robicie test Pappa prywatnie - ile Was to kosztuje? Ciekawe jakie są różnice między miastami. W Warszawie (Luxmedzie - niestety, nieobjęte pakietem) 500 zl.

Z innej beczki - znowu mnie złapały silniejsze mdłości od weekendu i cukierki imbirowe nie pomogły, ale inny sposób znaleziony na forum tak - kilka łyków piwa 0.0%. Na razie zupełnie przeszło :)
Będę robić w Warszawie w Enel medzie i tam koszt testu to 250 zł. Termin mam w 11t1d i zastanawiam się czy to dobry termin ? Troszkę naczytałam się w necie na temat tego testu i to niekoniecznie dobrych opinii...
 
Ale jestem wqrwiona na geneplanet! Wykupiłam NIFTY PLUS tydzień temu... tydzień czekałam na telefon żeby mnie umówiono na badania. Dzisiaj zadzwonił facet i kazał jechać do Gyn center do Krakowa aby wykonać badanie.... Pojechałam to 50 km a oni nie wykonali badania bo nic nie wiedzą o żadnych płatnościach online i nikt ich nie poinformował! NIGDY w życiu nie zrobię badania już przez nich i będę odradzać każdemu. Oczywiście po godzinie 16 Pan z Geneplanet już nie odbierał telefonu 😡😡 2000 zł za badanie I takie podejście...
 
A dziewczyny, które robicie test Pappa prywatnie - ile Was to kosztuje? Ciekawe jakie są różnice między miastami. W Warszawie (Luxmedzie - niestety, nieobjęte pakietem) 500 zl.

Z innej beczki - znowu mnie złapały silniejsze mdłości od weekendu i cukierki imbirowe nie pomogły, ale inny sposób znaleziony na forum tak - kilka łyków piwa 0.0%. Na razie zupełnie przeszło :)
Robię badania prenatalne prywatnie w Krakowie i tam PAPPA plus wolna beta kosztują 220 zł. 500 zł za samo badanie czy razem z usg?
 
Ale jestem wqrwiona na geneplanet! Wykupiłam NIFTY PLUS tydzień temu... tydzień czekałam na telefon żeby mnie umówiono na badania. Dzisiaj zadzwonił facet i kazał jechać do Gyn center do Krakowa aby wykonać badanie.... Pojechałam to 50 km a oni nie wykonali badania bo nic nie wiedzą o żadnych płatnościach online i nikt ich nie poinformował! NIGDY w życiu nie zrobię badania już przez nich i będę odradzać każdemu. Oczywiście po godzinie 16 Pan z Geneplanet już nie odbierał telefonu 😡😡 2000 zł za badanie I takie podejście...
Współczuję, kurde ale mają beznadzieje podejście. Człowiek tyle kasy traci i jeszcze musi się denerwować.
 
reklama
Do góry