reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny któraś z was była już na badaniach prenatalnych? Ja mam w piątek. Zaczynam się stresować, bo dzisiaj coś mnie brzuch pobolewał, ale ostatnio jem jak opętana tosta a za 20 min snickersa 😂 nie wiem może to przez to. Chciałabym już po 1 trymestrze, może człowiek się bardziej uspokoi
 
reklama
Mam pytanie do tych dziewczyn które dostaly duphaston na plamienia -jak szybko zadziałał i czy plamienia calkiem ustały ? Ja biorę od piątku ,srednio sie po nim czuję,a plamienia jak byly tak są :(
ja plamilam tydzien. w 4 dniu plamien mialam wizyte u gin dostalam duphaston 2x1 i po dwoch dniach plamienia ustaly. w piatek 20 sierpnia minie miesiac od brania duphastonu i plamienia nie powrocily. 20 sierpnia mamy tez kolejna juz 2 wizyte umowiona
zobaczymy co bedzie 😬
 
mnie na poczatku mocno bolaly piersi i tyle. teraz juz nie bola ale dalej sa twarde i przy mocniejszym przycisku bola. ogolnie czuje sie wysmienicie. czasami nawet zapominam ze jestem w ciazy. mimo to zaczynam swirowac i tak szczerze na wizyte w piatek 20 nastawilam sie negatywnie. nie wiem dlaczego ale wole tak niz sie pozniej rozczarowac. na wizycie w piatek bd 11tc
Kochana daj znac jak po wizycie✊✊❤️
Jestem dobrej myśli, choć negatywne rzeczy w głowie mi siedzą
 
Pytanie do dziewczyn ,ktore dostaly skierowanie na badania prenatalne na NFZ -macie na skierowaniu podaną placowke do ktorej jet skierowanie czy moglyscie wybrać same ?
 
reklama
Dziewczyny któraś z was była już na badaniach prenatalnych? Ja mam w piątek. Zaczynam się stresować, bo dzisiaj coś mnie brzuch pobolewał, ale ostatnio jem jak opętana tosta a za 20 min snickersa 😂 nie wiem może to przez to. Chciałabym już po 1 trymestrze, może człowiek się bardziej uspokoi
Ja też 20 jestem umówiona na prenatalne. Już nie mogę się doczekać 🙈
 
Do góry