reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

matko, jak Ty żeś to zrobiła z tą nogą 🙄???

Witam dziewczyny piątkowo :)
jak tam samopoczucie ?
ja już na nogach bo mój szanowny małżonek chrapie jak stary, zepsuty traktor :crazy:
dziewczyny mam pytanka:
jakie badania macie zlecone do wykonania na teraz ?
czy bierzecie jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego ? mi położna kazała kupić obowiązkowo, właśnie przeglądam co jest w mojej aptece online ....
ja biore duphaston 2x1, vigantolette 1000j 1x1 i fembion 1 1x1. z badan mielismy mocz, morfologie cala, glukoze, hiv, rozyczke, toxoplazmoze, cytomegalowirus, wirus zapalenia watroby typu B i C, kila i tsh no i grupe krwi als akurat to mialam w domu.
wizyta 20 aierpnia
 
reklama
Hej dziewczyny, ja od wczoraj mam zanik mdłości i objawów ciążowych, zero kłuć jajnikow zero wymiotów mdłości.
Zaczynam się martwić 🙈7t4d
u mnie dzis 10+3 i od 2 dni tez przestaly mnie bolec piersi ( tylko to bylo objawem) ale nadal sa twarde i napiete 😬
tez zaczynam panikowac a do wizyty jeszcze 4 dni 🙉
 
Ja dziś byłam na wizycie, chciałam zobaczyć co z tą torbielą i niestety, ale nic się nie zmniejszyła. Ale z dzidzia wszystko ok🙂 choć na chwilę się uspokoiłam.
 
Wy dziewczyny o mdlościach piszecie, a ja cały czas głodna jestem i to mam ochotę na takie niezbyt zdrowe rzeczy. Ogólnie to wydaje mi się, że mam na coś ochotę zjem to i wtedy okazuje się, że jednak co innego bym zjadła. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem co bedzie
Ja co prawda jestem zdecydowanie po stronie osób z mdłościami i brakiem apetytu, ale jak mam już coś jeść, to najlepiej rzeczy niezdrowe 😭. Na codzień prawie codziennie jem sałatkę do kolacji, a teraz czasem dam radę zjeść ogórka i trochę papryki, na pomidory od razu mi niedobrze. Podobnie z pieczywem - nagle najchętniej zwykła, biała buła. Dobrze, że chociaż humus jeszcze akceptuje ;) staram się nie martwić i liczę na to, że ogranizm wie najlepiej, ale bardzo mnie dziwi to odrzucenie od warzyw 🙄
 
Koleżanki dziękuję za poradę co na opryszczkę. A zwłaszcza tej Koleżance, która doradziła masc Erazaban. Zovirax chowa się przy tej maści.
Dziękuję ❤️
 
Dziewczyny czy któraś z was stosowała aviomarin na mdłości i wymioty ? Lekarz mi zapisał, ale boje się brać i nie wiem czy męczyć się dalej czy wspomóc się lekami...
 
Ja co prawda jestem zdecydowanie po stronie osób z mdłościami i brakiem apetytu, ale jak mam już coś jeść, to najlepiej rzeczy niezdrowe 😭. Na codzień prawie codziennie jem sałatkę do kolacji, a teraz czasem dam radę zjeść ogórka i trochę papryki, na pomidory od razu mi niedobrze. Podobnie z pieczywem - nagle najchętniej zwykła, biała buła. Dobrze, że chociaż humus jeszcze akceptuje ;) staram się nie martwić i liczę na to, że ogranizm wie najlepiej, ale bardzo mnie dziwi to odrzucenie od warzywja wcześniej też uwielbiałam salatki i warzywka, a teraz jakaś mam niechęć. Jedynie ziemniaki i ogórki mi smakują.
 
Dziewczyny czy któraś z was stosowała aviomarin na mdłości i wymioty ? Lekarz mi zapisał, ale boje się brać i nie wiem czy męczyć się dalej czy wspomóc się lekami...
Nie znam się i niby lekarz powinien wiedzieć co robi, ale jak pytałam Pani w aptece bo chciałam na podróż sobie kupić to powiedziała, że w ciąży nie wolno. Dala mi gumy imbirowe na mdłości, próbowałaś takich? Wydają się być bardziej naturalne.
 
reklama
Ja co prawda jestem zdecydowanie po stronie osób z mdłościami i brakiem apetytu, ale jak mam już coś jeść, to najlepiej rzeczy niezdrowe 😭. Na codzień prawie codziennie jem sałatkę do kolacji, a teraz czasem dam radę zjeść ogórka i trochę papryki, na pomidory od razu mi niedobrze. Podobnie z pieczywem - nagle najchętniej zwykła, biała buła. Dobrze, że chociaż humus jeszcze akceptuje ;) staram się nie martwić i liczę na to, że ogranizm wie najlepiej, ale bardzo mnie dziwi to odrzucenie od warzyw 🙄
ja z kolei mam teraz napady na nabiał, twaróg na śniadanie taki z rzodkiewką i szczypiorkiem i jogurtem naturalnym, albo serek wiejski :)

Witam dziewczyny :)
Jak tam dzisiaj :) ?
Ja dzisiaj jechałam do galerii po zakupy i chciałam wejść przy okazji do C&A i Smyka po bluzy jesienne dla Nikodema do szkoły, nie jechałam naszym autem (bo mąż pojechał w trasę do Niemiec) tylko pojechałam sobie autobusem spod domu ...
Masakra w autobusie, duszno, parno i do tego jeden facet, który dość nieładnie pachniał (a właściwie to śmierdział), jak poczułam ten "uroczy" aromat czyli smród spod pachy to moja kawa, herbata i poranna kanapka w 3 sekundy były w gardle, dobrze że zaraz był przystanek, to wysiadłam bo bym puściła autentycznie pawia w tym autobusie 😭 następny przystanek poszłam na piechotę do galerii .....
 
Do góry