reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

To pewnie po prostu szczęśliwa chwila odpoczynku ;) naciesz się tą chwilą na zapas, bo wszystko prawdopodobnie jeszcze wróci. Chociaż przyjaciółka opowiadała, ze w pierwszej ciąży miała tylko 2 tyg. mdłości, a potem spokój, wiec i takie szczęście się zdarza.
Oby tak było, ja już się naczytałam (zupełnie niepotrzebnie 🤷‍♀️), ze to złe symptomy itd
Nadal mam wstręt na zapach miesa, piersi ogromne.
 
reklama
Witam :)
ja bym już chętnie podziękowała za te mdłości i wymioty, z rana do 12.00 mam jadłowstręt dosłownie ....
z Nikosiem jak byłam w ciąży to takich atrakcji nie miałam, a teraz masakra :angry: a nie przepraszam miałam rwę więc już nie wiem co lepsze ...
w ogóle mam wrażenie że jestem jakaś spuchnięta, w sensie ciała, też tak macie ???
dzisiaj wstałam i na dzień dobry mdłości, kawa mi śmierdziała, wypiłam rumianek, potem przeszło .....
wczoraj byłam na zakupach w Auchan i jak przeszłam się po tym dziale z ubrankami i akcesoriami dla maluszków to oczopląsu dostałam :-D:happy2:😍
✊✊trzymam kciuki, bardzo chciałabym, żeby było dobrze i wszystko się dobrze rozwijało.
Można dostać oczopląsu od tych ubranek, dodatków😍 ja staram się unikać, odwracam glowe
 
Wy dziewczyny o mdlościach piszecie, a ja cały czas głodna jestem i to mam ochotę na takie niezbyt zdrowe rzeczy. Ogólnie to wydaje mi się, że mam na coś ochotę zjem to i wtedy okazuje się, że jednak co innego bym zjadła. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem co bedzie
 
Wy dziewczyny o mdlościach piszecie, a ja cały czas głodna jestem i to mam ochotę na takie niezbyt zdrowe rzeczy. Ogólnie to wydaje mi się, że mam na coś ochotę zjem to i wtedy okazuje się, że jednak co innego bym zjadła. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem co bedzie
za mną dziś KFC chodzi i pewnie pod wieczór namówię męża i pojedziemy :D
 
Hej dziewczyny, ja od wczoraj mam zanik mdłości i objawów ciążowych, zero kłuć jajnikow zero wymiotów mdłości.
Zaczynam się martwić 🙈7t4d
Hej. Przecież już kilka dni temu też pisałaś o zaniku objawów i później że wróciły ze zdwojoną siłą więc nie wiem czemu się przejmujesz skoro miałaś już podobna sytuację :)
 
Hej. Przecież już kilka dni temu też pisałaś o zaniku objawów i później że wróciły ze zdwojoną siłą więc nie wiem czemu się przejmujesz skoro miałaś już podobna sytuację :)
Przejmuje się, ponieważ z racji na wcześniejsza stratę w podobny czasie chyba jestem wrażliwa pod tym katem. To nic dziwnego, ze czasem na racjonalne rzeczy reagujemy inaczej kiedy w grę wchodzą emocje 🙃
 
Ja dzis namówiłam męża na popcorn 🙈😃
ja zamówiłam KFC na 20.00 do domu :)
jak tak dalej pójdzie to z mojego rozmiaru S raz dwa będzie M a potem to już z górki hehehe :)

Qruszon to normalne, że się przejmujesz :) staraj się myśleć pozytywnie, ja też czasem wariuje, teraz to moja czwarta ciąża i złe myśli krążą ale trzeba to odganiać :)
 
reklama
ja zamówiłam KFC na 20.00 do domu :)
jak tak dalej pójdzie to z mojego rozmiaru S raz dwa będzie M a potem to już z górki hehehe :)

Qruszon to normalne, że się przejmujesz :) staraj się myśleć pozytywnie, ja też czasem wariuje, teraz to moja czwarta ciąża i złe myśli krążą ale trzeba to odganiać :)
Dokładnie tak jak piszesz :) smacznego
 
Do góry