reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Gratuluję dzisiejszych serduszek o pęcherzykow [emoji7]

Ja tak z innej beczki, pracuje na magazynie ze zdrową żywnością, jestem alergikiem, wracaja mi się problemy z sercem. Przeważnie mam pracę siedząca ale bywa różnie.

Zastanawiam się czy jeśli wszystko będzie dobrze nie pogadać z lekarzem o zwolnieniu L4.
Długo staram się o te ciążę jestem po biochemicznej a ciąża jest po stymulacji.

Myślicie że wypada tak szybko znikać? Czy lepiej popracować?
 
reklama
Gratuluję dzisiejszych serduszek o pęcherzykow [emoji7]

Ja tak z innej beczki, pracuje na magazynie ze zdrową żywnością, jestem alergikiem, wracaja mi się problemy z sercem. Przeważnie mam pracę siedząca ale bywa różnie.

Zastanawiam się czy jeśli wszystko będzie dobrze nie pogadać z lekarzem o zwolnieniu L4.
Długo staram się o te ciążę jestem po biochemicznej a ciąża jest po stymulacji.

Myślicie że wypada tak szybko znikać? Czy lepiej popracować?
Nie patrz na to co wypada, bo wypada to w tym momencie zadbać o siebie i dzidzie jeśli czujesz że niepowinnas pracować idź na l4 masz takie prawo, zwłaszcza że jak piszesz zdrowie nie najlepsze 😁
 
Hej ja po wizycie. Jest tak : pęcherzyk jest na razie jeszcze malutki a ciąża wygląda na kilka dni mlodsza no i to tyle 🤷‍♀️ a następna wizyta dopiero 20.08 bo mają urlop! Ja oszaleje do tego czasu!
A no i jeszcze mały torbiel na prawym jajniku ale mówiła że się wchłonie
o to w moje urodziny ^^ trzymam kciuki 🤞
 
Dziewczyny dzień dobry 😘 Dziś pisze do Was ostatkami sił bo mam mega kiepski dzień , mega mi słabo i niedobrze. Zastanawiam się czy nie powiedzieć szefowi o ciąży aby zaczął kogoś szukać na moje miejsce. Myślałam że pocisne dłużej ale nie mam sił. Prace mam wymagająca skupienia, odpowiedzialna i nie mogę sobie pozwolić na błąd i stres tym bardziej .. maluch najważniejszy. Ale pytanie brzmi co sądzicie o tak wczesnym informowaniu przełożonego ? Wiecie ,u mnie to dopiero końcówka 6 tygodnia. Mogę dodać dwwi powiedzieć że jestem w 8 i zaczynam drugi miesiąc hehe ale to nie zmieni tego że boje się o to że nie daj Boże coś się złego stanie.. a wtedy pracodawca raczej nie przyjmie już z otwartymi ramionami bo będzie ktoś za mnie.. nie wiem co robić 😰 dajcie znać jak to u Was wyglądała, mówilyscie, czekacie ?
Ja powiedziałam wcześnie, dzięki temu mogę nadal pracować zdalnie. Nie wyobrażam sobie dojazdów z takim samopoczuciem. Prace mam bardzo stresująca. Skupienie w pracy też mniejsze, ciągle jestem senna i mam połowę mocy przerobowej 😑 więc liczę tez trochę na ulgowe traktowanie. Mogę też wyjść do lekarza w czasie pracy w razie potrzeby. I jasne, też mam obawy, że coś będzie nie tak i będzie z tego kłopot w pracy... Ale staram się myśleć pozytywnie. Bezpieczeństwo malucha najważniejsze. Będę się martwić później w razie w... Czekam na USG z serduszkiem na koniec lipca, jeśli wszystko dobrze to z końcem sierpnia chciałabym iść na L4.
 
zastanawia mnie jak to możliwe że lekarz przyjmuje o 23 😯
On ma full pacjentek chyba na jakieś półtora miesiąca już.
Ten mój gin to jego znajomy i dlatego przyjmie mnie jutro po wszystkich planowanych pacjentkach.
Podobno czasem ktoś rezygnuje tego samego dnia to może uda się ciut wcześniej
 
Cześć dziewczyny 😉
Mam problem i jestem przerażona.
Robiłam beta HCG i to są moje wyniki:
20.07 beta 8637 mlU/ml
22.07 beta 43000 mlU/ml
Czytałam wczoraj że beta powinna zwolnić już po ok. 6000 mlU/ml a u mnie tak przyspieszyła 😱😱😱 przecie przyrost wynosi 390% a zazwyczaj miałam 125%.

Czy to jest normalne????
 
u mnie sprawa z pracodawcą wygląda tak, że dopiero co wróciłam z macierzyńskiego. W ogóle plan był taki, że nie wracam do pracy, tylko od razu zachodzę w ciążę. Ale robienie dziecka tym razem zajęło więcej czasu i z planów nici... musiałam wrócić...

no i teraz głupio wyjdzie, ledwo wróciłam, a znowu ciąża. Niby pracuje w dużej korporacji, więc na pewno nikt nic mi nie powie, ale troche niesmak będzie...
 
reklama
Cześć dziewczyny 😉
Mam problem i jestem przerażona.
Robiłam beta HCG i to są moje wyniki:
20.07 beta 8637 mlU/ml
22.07 beta 43000 mlU/ml
Czytałam wczoraj że beta powinna zwolnić już po ok. 6000 mlU/ml a u mnie tak przyspieszyła 😱😱😱 przecie przyrost wynosi 390% a zazwyczaj miałam 125%.

Czy to jest normalne????
Wow, ale przyrost!
Istnieje szansa, że labo się pomyło dziś lub dwa dni temu, niestety się to zdarza...
Robiłaś w tym samym labo czy w dwóch różnych?
Oba to na pewno beta a nie np. jedno total beta?
Byłaś na USG? Może to bliźniaki?
 
Do góry