reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cudownie! Zazdroszczę ❤️

Ufff może jak u ciebie dobrze się skończyło to i u mnie w pt będą dobre wieści. Masz zdjęcie z usg?
tak, wrzucam w załączniku

U mnie to chyba nie do końca jeszcze dobre wieści, bo ta różnica jest spora 6+6 z miesiączki i 5+2 z tego najnowszego usg, ale musimy być dobrej myśli :)
 

Załączniki

  • IMG_5108.jpg
    IMG_5108.jpg
    142,2 KB · Wyświetleń: 64
To identycznie jak u mnie, też tydzień temu malutki pęcherzyk 2mm. Trzymam Kochana mocno kciuki! I daj koniecznie znać co tam się dowiedziałaś ❤️ ja idę jutro między 16, a 17:00
Dzięki, przydadzą się kciuki. Dam znać po wizycie:) i ja za Ciebie też jutro będę trzymać kciuki.
Aktualizacja
Jutrzejsze wizyty 😍
9:00 @Ania20719
9:40 @Iskra87 6+0tc
9:40 @babydust 8+3tc
10:00 @Smerfetka94 5+6tc
10:15 @Gość1995 6+0tc
11:00 @stillgrey213 6+5tc
16:00 @Weroniika_x 4+4 tc
16:15 @Lili 088 6+0tc
16-17:00 @developerka 5+6 tc

Wszystkie dobrze wpisałam?
Dziewczyny powodzenie jutro na wizytach, oby to był dzień samych dobrych wiadomości!
 
reklama
Najważniejsze że wzrasta więc masz potwierdzenie że ciąża się rozwija. Ja dalej obstawiam po 1 słaby sprzęt a po 2 do 20 mm pęcherzyka jeszcze jest czas żeby zarodek się pojawił.
Wszystko jest na dobrej drodze ❤
Chyba nie do końca bo mamaginekolog pisze, że przy pustym pęcherzu bhcg wzrasta jak przy prawidłowej ciąży.
Najważniejsze, że się nie zatrzymała beta. Na resztę muszę czekać na usg
 
Do góry