reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny ja zwariuje 😭 ze względu na prośbę mojego gina powtórzyłam w tym tygodniu betę. A więc:
19 lipca - 4528
21 lipca - 8003 przyrost po 48h tylko 74%
Gdzie tydzień wcześniej wartości były następujące:
12 lipca - 272
14 lipca - 649 przyrost po 48h 143%
Dzisiaj jest 5+5, wiem, że wynik i tak mieści się w normie, ale martwię się, że przyrost jest za niski i oczywiście wmawiam sobie najgorsze 😭
W dodatku robiłam przy okazji morfologie krwi, wyszły mi podwyższone leukocyty (norma wg labo do 10,04 ja mam 11,31), neutrofilie (norma do 7 ja mam 8,08) i eozynofile (norma od 1-6 ja mam 0,8 są za ciut za niskie) reszta wyników w normie.
Ech dopiero początek, a ja już wariuje...
beta z biegiem tygodni zwalnia więc nie masz się czym martwić z tego co pamiętam to powinna się podwajać co 48h do około 1000 później już się nie robi. Nie martw się wszystko ok :) wyniki tez nie masz bardzo odbiegających od normy , nie ma się czym przejmować leukocyty podwyższone mogą być przy delikatnym stanie zapalnym , np małej rance 😁
 
reklama
Ja już po wizycie u ginekologa... nie wiem co o tym myśleć :/ jestem po ciąży pozamacicznej w lutym, teraz wg wyliczeń jestem 4+6. Umówiłam się na wizytę bo się boje kolejnej pozamacicznej- a tam nie widać kompletnie nic- ani w jajowodach ani macicy. Lekarz pocieszał ze przy mojej becie HCG to nie ma możliwości żeby było widać tylko powiedział ze endometrium jest dosyć grube. Jak powiedziałam ze jutro pójdę powtórzyć bete to powiedział ze to nie ma sensu i mam przyjść na wizytę za 2 tygodnie... jestem podłamana i nie wiem co o tym myśleć wszystkim 😔
 
Ja już po wizycie u ginekologa... nie wiem co o tym myśleć :/ jestem po ciąży pozamacicznej w lutym, teraz wg wyliczeń jestem 4+6. Umówiłam się na wizytę bo się boje kolejnej pozamacicznej- a tam nie widać kompletnie nic- ani w jajowodach ani macicy. Lekarz pocieszał ze przy mojej becie HCG to nie ma możliwości żeby było widać tylko powiedział ze endometrium jest dosyć grube. Jak powiedziałam ze jutro pójdę powtórzyć bete to powiedział ze to nie ma sensu i mam przyjść na wizytę za 2 tygodnie... jestem podłamana i nie wiem co o tym myśleć wszystkim 😔
ja przy pierwszej ciąży też poszłam na tak wczesnym etapie i też nie było nic widać.. Dopiero przy 5+5 miałam pecherzyk
 
Ja już po wizycie u ginekologa... nie wiem co o tym myśleć :/ jestem po ciąży pozamacicznej w lutym, teraz wg wyliczeń jestem 4+6. Umówiłam się na wizytę bo się boje kolejnej pozamacicznej- a tam nie widać kompletnie nic- ani w jajowodach ani macicy. Lekarz pocieszał ze przy mojej becie HCG to nie ma możliwości żeby było widać tylko powiedział ze endometrium jest dosyć grube. Jak powiedziałam ze jutro pójdę powtórzyć bete to powiedział ze to nie ma sensu i mam przyjść na wizytę za 2 tygodnie... jestem podłamana i nie wiem co o tym myśleć wszystkim 😔
nie podłamuj się naprawdę, to jest tak wczesna ciaza że może nie być jeszcze widoczna , wystarczy że np miałaś owulacje kilka dni później i wtedy może być jeszcze młodsza. Jeśli Cie to uspokoi to idź na tą betę nikt Cie za to nie skarci. Jeśli masz być spokojniejsza to możesz umówić sie za tydzień do lekarza ale to i tak będzie wcześnie. Myśl pozytywnie i się nie denerwuj , stres ciazy nie pomaga :) będzie dobrze 🤗
 
Ja już po wizycie u ginekologa... nie wiem co o tym myśleć :/ jestem po ciąży pozamacicznej w lutym, teraz wg wyliczeń jestem 4+6. Umówiłam się na wizytę bo się boje kolejnej pozamacicznej- a tam nie widać kompletnie nic- ani w jajowodach ani macicy. Lekarz pocieszał ze przy mojej becie HCG to nie ma możliwości żeby było widać tylko powiedział ze endometrium jest dosyć grube. Jak powiedziałam ze jutro pójdę powtórzyć bete to powiedział ze to nie ma sensu i mam przyjść na wizytę za 2 tygodnie... jestem podłamana i nie wiem co o tym myśleć wszystkim 😔

Jesli dobrze pamietam wczoraj mialas bete 100, wiec nie bylo opcji zeby na usg lekarz cos zobaczyl, wytrzymaj tydzien, dwa i powtorz badanie. Zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze ❤️
 
Zgłaszam się i ja z moim sprawozdaniem
Trafiłam na cudowna Panią Ginekolog ze wspaniałym podejściem. Zrobiła mi kolejne usg- powiedziała, ze faktycznie ciąża wyglada na ponad tydzień młodsza, być może widać zarodek, ale jest tak malutki, ze jeszcze ciężko stwierdzić. Wg niej nic się nie odkleja i poza tym, ze tego zarodka i serduszka jesCze nie ma to wszystko jest w porządku :) następna wizyta za tydzień. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Dziekuje wszystkim za trzymanie kciuków ❤️
 
Ufff super, że się odezwałaś bo miałam do Ciebie pisać 🙈 wiedziałam, że miałyśmy podobne wyniki i też powtarzałaś betę. Kamień z serca ❤️
No i też chyba jutro wizytujesz? Między nami tylko 1 dzień różnicy, bo Ty bodajże dzisiaj 5+6, tak?
Tak dokładnie jutro o 9:40 wizyta to będzie 6+0. Tydzień temu był malutki pęcherzyk
 
Dziewczyny ja juz po wizycie , wszystko ok wg USG wiek ciazy jak z OM 8+0 fasolka ma 1.55 cm, serduszko ładnie bije i klasa :)
Cudownie! Zazdroszczę ❤️
Zgłaszam się i ja z moim sprawozdaniem
Trafiłam na cudowna Panią Ginekolog ze wspaniałym podejściem. Zrobiła mi kolejne usg- powiedziała, ze faktycznie ciąża wyglada na ponad tydzień młodsza, być może widać zarodek, ale jest tak malutki, ze jeszcze ciężko stwierdzić. Wg niej nic się nie odkleja i poza tym, ze tego zarodka i serduszka jesCze nie ma to wszystko jest w porządku :) następna wizyta za tydzień. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Dziekuje wszystkim za trzymanie kciuków ❤️
Ufff może jak u ciebie dobrze się skończyło to i u mnie w pt będą dobre wieści. Masz zdjęcie z usg?
 
reklama
Mnie też tak ciągnie, najgorzej jest chyba przy kichnięciu, a kicham ostatnio po parę razy dziennie 🙄

Pomidory to też ostatnio moja miłość, wchodzą jak złoto, no może tylko ogórki kiszone je przebijają 🤤😋

trzymamy kciuki!!

U mnie to był jeden z pierwszych objawów ciąży, nie miałam ostatnio pięknej cery, ale po owulacji zaczął się dramat. Mam całe czoło i ogólnie buzię w drobnej kaszce zaskórników 😖
Ja to samo :/
 
Do góry