reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Zgłaszam się i ja z moim sprawozdaniem
Trafiłam na cudowna Panią Ginekolog ze wspaniałym podejściem. Zrobiła mi kolejne usg- powiedziała, ze faktycznie ciąża wyglada na ponad tydzień młodsza, być może widać zarodek, ale jest tak malutki, ze jeszcze ciężko stwierdzić. Wg niej nic się nie odkleja i poza tym, ze tego zarodka i serduszka jesCze nie ma to wszystko jest w porządku :) następna wizyta za tydzień. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Dziekuje wszystkim za trzymanie kciuków ❤️
super wiadomość 🥰 odpocznij a niech partner usluguje 😆😆będzie dobrze!
 
Ja już po wizycie u ginekologa... nie wiem co o tym myśleć :/ jestem po ciąży pozamacicznej w lutym, teraz wg wyliczeń jestem 4+6. Umówiłam się na wizytę bo się boje kolejnej pozamacicznej- a tam nie widać kompletnie nic- ani w jajowodach ani macicy. Lekarz pocieszał ze przy mojej becie HCG to nie ma możliwości żeby było widać tylko powiedział ze endometrium jest dosyć grube. Jak powiedziałam ze jutro pójdę powtórzyć bete to powiedział ze to nie ma sensu i mam przyjść na wizytę za 2 tygodnie... jestem podłamana i nie wiem co o tym myśleć wszystkim 😔
Wronka Ty to na luzie.
Przy takiej betce to normalka że nic nie widać 😊😊
Zbadaj sobie jeszcze jeśli ma Cię to uspokoić.
Zobaczysz jak wszystko się zmieni za 2 tygodnie
 
Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy 😘 🥰 cieszę się ze mamy taki swój ,,mały”kącik w internecie i potrafimy siebie wspierać ☺️po prostu bardzo się denerwuje czy mi sie uda... ale jutro dla swojego spokoju pójdę na bete rano. Trochę mnie to uspokaja ze jednak te endometrium jest grubsze wiec myśle ze jest szansa
 
Zgłaszam się i ja z moim sprawozdaniem
Trafiłam na cudowna Panią Ginekolog ze wspaniałym podejściem. Zrobiła mi kolejne usg- powiedziała, ze faktycznie ciąża wyglada na ponad tydzień młodsza, być może widać zarodek, ale jest tak malutki, ze jeszcze ciężko stwierdzić. Wg niej nic się nie odkleja i poza tym, ze tego zarodka i serduszka jesCze nie ma to wszystko jest w porządku :) następna wizyta za tydzień. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Dziekuje wszystkim za trzymanie kciuków ❤️
Wiedziałam,że będzie dobrze! Bardzo, bardzo się cieszę! Za tydzień już coś zobaczysz 😃 a teraz odpoczywaj i już nie stresuj 💗
 
reklama
Do góry