reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Patpat95, uuu to pozazdrościć. ;)
Ja przed ciążą już miałam problemy z pracą jelit a teraz to się nasiliło, ale zobaczymy co przyniesie czas i ten imbir. :D
Mam tak samo jak Ty, że ledwo wstanę to już nie mam sił i najlepiej do spania.. w ciągu dnia też śpię 2-4 h więc doskonale Cię rozumiem. :)
Cóż... To taki szczególny czas, gdy możemy i powinnyśmy dbać o swoje potrzeby jak tylko możemy. A wiadomo, że sen jest najlepszy. :)

Elena92, witaj! Zapraszamy serdecznie! :)
Jaka miła niespodzianka Cię spotkała! :)
Ja też momentami bardzo, baaardzo się stresuję. Przed ciążą myślałam, że to nic takiego... A tu głowa pełna. Jak to powiedział mi lekarz, ciąża to dopiero początek zmartwień o dziecko więc nie należy się teraz przejmować. ;) A co Cię najbardziej stesuje?

Alanyaaa, ale świetnie! Gratuluję! Cieszę się z Tobą. :)
Cześć! :) No, zacznijmy od tego, że jestem prawdziwym ciążowo-dzieciowym laikiem. Aktualnie boję się dosłownie wszystkiego - złej diety, nieodpowiednich suplementów, tego, co przyniesie kolejny dzień, każdej pierdoły. Codziennie dowiaduję się, że czegoś nie wiedziałam, a że to przecież oczywiste 😂
Byle przetrwać/przespać najbliższe tygodnie i móc choć chwilkę odetchnąć!
 
😊 szczerze to myślałam że temat pieluch, kup mam już dawno za sobą. Nie planowaliśmy 3 dziecka chociaż mąż niejednokrotnie o nim wspominał😅 3 tygodnie temu kupiliśmy szczeniaka i tak sobie mówiłam że ten pies w zamian za dziecko. Może źle to zabrzmiało. A tu niespodzianka i pies i kolejne bobo.

Życie płata niespodzianki. 😁 Ja bardzo chciałam tego dziecka, ale nie sądziłam, że się uda i to że się udało to dla mnie kompletny cud natury. W sumie nadal nie mam pewności, aż usłyszę serducho i zobaczę zarodek, ale już coraz bliżej jakiejś jasności sytuacji.

Elena91 miałam tak samo w pierwszej ciąży. Nawet herbaty bałam się napić i kupowałam bezkofeinową. 😀
 
A co u kobietki, która brała gorąca kąpiel i czuła się potem źle? Wszytsko u Ciebie dobrze? Niestety nie pamiętam, która z Was to była🙂🙂🙂 Teraz za każdym razem jak biorę prysznic, to o tym myślę i marznę bez gorącej wody 😂😂😂
 
Życie płata niespodzianki. 😁 Ja bardzo chciałam tego dziecka, ale nie sądziłam, że się uda i to że się udało to dla mnie kompletny cud natury. W sumie nadal nie mam pewności, aż usłyszę serducho i zobaczę zarodek, ale już coraz bliżej jakiejś jasności sytuacjuslyszec serduszko
To prawda kiedy usłyszy się bicie serduszka i zobaczy na usg to już jest jakieś potwierdzenie. Ja na codzień mieszkam w Irlandii i na pierwsze usg muszę czekać do 12 tygodnia więc jeszcze trochę czasu .
 
reklama
Owulacja nie wiem czy się nie opóźniła, bo akurat tego cyklu nie śledziłam. Przedostatni cykl miałam 33dni, a zawsze jak w zegarku po 28 dni . Jeden pęcherzyk miał 10mm, a drugi 7mm.
Ja przy pęcherzyku 15 mm też nic nie miałam - pustka. Dopiero tydzień później już wszystko było. Więc nie załamuj się - ma czas się pojawić 🙂
 
Do góry