reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, stworzyłam ukrytą grupę żeby nikt niechciany, nieznajomy Nas nie odkrył 😁😁😂
Jeśli któraś chce dołączyć to proszę o wiadomość prywatna i wyślę link.
Zdajemy sobie sprawę że możemy za jakiś czas wchodzić w tematy prywatne i nie chciałybyśmy żeby gdzieś to ktoś wyniósł poza grupę.
Czyli wychodzimy stąd i idziemy na prywatną? Wszystkie?
 
reklama
Dziewczyny, spokojnie.
Niech może będzie jedna osoba odpowiedzialna za tę grupę... Nie mówię od razu, że ja, bo z tego co wiem, to moze byc kilku chyba moderatorow. Ale chwile zaczekajmy.
Skontaktowałam się z adminką i zapytam, czy aktualny wątek możemy zamienić na prywatny. Jak nie, to stworzy nam zamknięty, ukryty i podeśle linki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Patpat95, uuu to pozazdrościć. ;)
Ja przed ciążą już miałam problemy z pracą jelit a teraz to się nasiliło, ale zobaczymy co przyniesie czas i ten imbir. :D
Mam tak samo jak Ty, że ledwo wstanę to już nie mam sił i najlepiej do spania.. w ciągu dnia też śpię 2-4 h więc doskonale Cię rozumiem. :)
Cóż... To taki szczególny czas, gdy możemy i powinnyśmy dbać o swoje potrzeby jak tylko możemy. A wiadomo, że sen jest najlepszy. :)

Elena92, witaj! Zapraszamy serdecznie! :)
Jaka miła niespodzianka Cię spotkała! :)
Ja też momentami bardzo, baaardzo się stresuję. Przed ciążą myślałam, że to nic takiego... A tu głowa pełna. Jak to powiedział mi lekarz, ciąża to dopiero początek zmartwień o dziecko więc nie należy się teraz przejmować. ;) A co Cię najbardziej stesuje?

Alanyaaa, ale świetnie! Gratuluję! Cieszę się z Tobą. :)
 
Patpat95, uuu to pozazdrościć. ;)
Ja przed ciążą już miałam problemy z pracą jelit a teraz to się nasiliło, ale zobaczymy co przyniesie czas i ten imbir. :D
Mam tak samo jak Ty, że ledwo wstanę to już nie mam sił i najlepiej do spania.. w ciągu dnia też śpię 2-4 h więc doskonale Cię rozumiem. :)
Cóż... To taki szczególny czas, gdy możemy i powinnyśmy dbać o swoje potrzeby jak tylko możemy. A wiadomo, że sen jest najlepszy. :)

Elena92, witaj! Zapraszamy serdecznie! :)
Jaka miła niespodzianka Cię spotkała! :)
Ja też momentami bardzo, baaardzo się stresuję. Przed ciążą myślałam, że to nic takiego... A tu głowa pełna. Jak to powiedział mi lekarz, ciąża to dopiero początek zmartwień o dziecko więc nie należy się teraz przejmować. ;) A co Cię najbardziej stesuje?

Alanyaaa, ale świetnie! Gratuluję! Cieszę się z Tobą. :)
Z tym spanie to niby wiem, że Mi wolno bo jestem w ciąży ale mam wyrzuty sumienia i trochę się wstydzę Teściow. Mieszkamy od siebie ok 30 metrów i czasem zagląda niezapowiedzianie a ja śpię (czyli nic nie robię 🤦)
 
reklama
Do góry