reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
To prawda kiedy usłyszy się bicie serduszka i zobaczy na usg to już jest jakieś potwierdzenie. Ja na codzień mieszkam w Irlandii i na pierwsze usg muszę czekać do 12 tygodnia więc jeszcze trochę czasu .

Wytrzymasz? Ja mieszkam w Anglii i teoretycznie tez powinnam czekac do 12tyg, a mam juz za soba usg w szpitalu na nhs w 5+6, kolejne w szpitalu zaplanowane za dwa tygodnie i dwie prywatne wizyty zabookowane, jedna w tym tygodniu, druga w polowie sierpnia. Opieka nad wczesna ciaza jest w UK tragiczna, ale akurat dostep do usg jest bezproblemowy i stosunkowo tani.

btw. jestesmy imienniczkami 😃
 
Mnie dzisiaj naszła na ogórki kiszone takie 3 dniowe, zjadłam prawie 6 i troszkę zwymiotowałam tymi ogórkami później. Ale muszę kupić słoninę i zrobić smalec bo za mną chodzi o takie ogórki 3 dniowe.
 
Ja przy pęcherzyku 15 mm też nic nie miałam - pustka. Dopiero tydzień później już wszystko było. Więc nie załamuj się - ma czas się pojawić 🙂
Też kwestią tego było nastraszenie przez lekarza, że w takim tygodniu powinno być cokolwiek widać i już mi przedstawiał wizję samoistnego poronienia albo pójścia do szpitala i wywołania poronienia farmakologicznie. Spróbuję się umówić do lekarki do której wcześniej chodziłam może jednak będzie bardziej profesjonalna. Zdziwiłam się też , że na badaniu nie zauważył u mnie macicy dwurożnej gdzie poprzedni lekarze zauważyli ją od razu, a on poprosił mnie o przedstawienie mu dokumentów potwierdzających tą wadę.

Dziękuję spróbuję poczekać, a Ty w którym tygodniu ciąży jesteś?
 
Oooo wreszcie ktoś kto też ma wizytę 29.07 😊 ja mam na 10. 00 i to będzie 7+0 i mam nadzieję że zobaczę serduszko ❤️ który to będzie Tc u ciebie?
Ja mam wizytę 27.07 z usg :)

Chyba nie:) Bo to trzeba chyba założyć grupę, a my mamy wątek. Dokładnie to nie wiem😅 Może któraś z Was się orientuje czy można?
Dostaniemy nowy wątek prywatny. Będzie trzeba zrobić listę chętnych na wątek i wysłać admince. Ona utworzy prywatny wątek i doda nas z listy. W wiadomości dostaniemy link do prywatnego forum i zaczynamy od zera :) Ten oczywiście zostanie.
Będzie można zrobić tabelkę na osobnym wątku z „danymi” każdej z nas. Czyli nick, imię, wiek, data z om xzy data z usg. Miałyśmy tak z dziewczynami na lutówkach i się super sprawdziło :)


Serduszko! Mamy to 💕 Maleństwo ma POL CENTYMETRA 💕 i jednak to 6+2 czyli tak jak przypuszczałam, sprzęt przekłamał tydzień temu! 😁
super! Cieszę sie bardzo!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry