reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Witajcie, ja też nieśmiało dołączam :) U mnie pierwsza ciąża, trochę z zaskoczenia, dlatego wciąż ciężko mi w to uwierzyć. Dzisiejsza beta to ponad 9600, miesiączka była 11.06., a o tym, że coś się dzieje, dowiedziałam się podczas rutynowych badań, jak beta wynosiła zaledwie 9! Czekam jeszcze na usg, staram się nie zwariować, ale jestem zła, że nikt mnie nigdy nie uprzedził, że pierwsze tygodnie to największy stres w życiu! 😂
U mnie też ostatni. miesiączka 11.06. 😊 czyli mamy ten sam tydzień i dzień ciąży 😊
 
reklama
Dziewczyny, stworzyłam ukrytą grupę żeby nikt niechciany, nieznajomy Nas nie odkrył 😁😁😂
Jeśli któraś chce dołączyć to proszę o wiadomość prywatna i wyślę link.
Zdajemy sobie sprawę że możemy za jakiś czas wchodzić w tematy prywatne i nie chciałybyśmy żeby gdzieś to ktoś wyniósł poza grupę.
 
Dziewczyny czy macie może do polecenia jakieś sensowne książki o ciąży albo początkach z noworodkiem? Może już coś macie na oku albo możecie polecić z poprzednich ciąż? 🙂

Ta jest w miarę sensowna.
mi przy poerwszej ciąży sporo dała.
 
Dziewczyny, stworzyłam ukrytą grupę żeby nikt niechciany, nieznajomy Nas nie odkrył 😁😁😂
Jeśli któraś chce dołączyć to proszę o wiadomość prywatna i wyślę link.
Zdajemy sobie sprawę że możemy za jakiś czas wchodzić w tematy prywatne i nie chciałybyśmy żeby gdzieś to ktoś wyniósł poza grupę.
Ja tworzę wątek prywatny u adminki;)
 
reklama
Do góry