reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
A ja chciałam przypomnieć, ponieważ dużo nowych dziewczyn dołączyło, że jeśli piszemy o objawach, wizytach lekarskich, badaniach czy zdj USG to piszemy w którym tygodniu ciąży jesteśmy 🙂jest nas za dużo żeby wszystkie zapamiętać 🙈 a tak poza tym to miłego wieczoru dla wszystkich! ❤🙂
 
Oo, to miło, że mamy podobne terminy. :)
Dam znać po USG. To jeszcze 16 dni. :D

Ja już przed zajściem w ciążę brałam 0,8 mg kwasu foliowego z racji, że miałam bardzo dużo niedoborów witamin i pierwiastków. I tak zostałam przy zwiększonej dawce. Raczej trudno go przedawkować, bo to witamina z grupy B w nadmiarze wydalana z moczem więc nie martwię się.

A jak się czujesz po Prenatal uno? Bo on ma w sobie dużo imbiru. Mnie rozgrzewa i chyba działa pobudzająco na jelita. :D
Skoro jesteś zorientowana w kwestii kwasu to nie mam więcej pytań 😁😉
Na razie czuję się dobrze, biorę PRENATAL UNO 1.5 tyg i nic się nie dzieje. To że działa pobudzająco na jelita to chyba dobrze 😁 ale nie zauważyłam zmiany, nigdy nie miałam problemu z wizytami w toalecie. Czasem jestem nawet 2 razy także jak dziewczyny piszą że się męczą to chyba się cieszę że nie mam tego problemu. 😉
Co do ogólnego samopoczucia to nie mam apetytu, wstaje o 7 a o 10 jestem już nie do życia. Najgorsze jest to że im więcej śpię tym bardziej chce mi się spać i ziewam jak nakręcona. Dziś spalam 4h w dzień 🤯
 
Witajcie, ja też nieśmiało dołączam :) U mnie pierwsza ciąża, trochę z zaskoczenia, dlatego wciąż ciężko mi w to uwierzyć. Dzisiejsza beta to ponad 9600, miesiączka była 11.06., a o tym, że coś się dzieje, dowiedziałam się podczas rutynowych badań, jak beta wynosiła zaledwie 9! Czekam jeszcze na usg, staram się nie zwariować, ale jestem zła, że nikt mnie nigdy nie uprzedził, że pierwsze tygodnie to największy stres w życiu! 😂
 
Serduszko! Mamy to 💕 Maleństwo ma POL CENTYMETRA 💕 i jednak to 6+2 czyli tak jak przypuszczałam, sprzęt przekłamał tydzień temu! 😁
 

Załączniki

  • IMG_20210720_194031.jpg
    IMG_20210720_194031.jpg
    1 001,5 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry