reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
U mnie dopiero w 6t+4 dni licząc od OM pojawiły się widoczne 2 pęcherzyki. Na pewno w 7t+1d nie miałam jeszcze zarodka.
U mnie ciąża okazała się młodsza o 1,5 tygodnia.
Jutro idę na wizytę, mam nadzieję, że już będą zarodki
Trzymam kciuki, aby się pojawiły ;).
Lekarz kazał mi sprawdzić betę jutro i w piątek czy rośnie. Byłam u prywatnego , ale zastanawiać się czy nie pójść do kogoś innego.
 
Witaj w naszym gronie 😉 ja też prawdopodobnie owulacje mialam 27.06 a ostatnią miesiączek 06.06 ale jestem w 5tc+5 😉 według USG. Także bardzo podobne terminy 😉 czekamy na wieści z twojego USG.
Mam inne pytanie, po co bierzesz dodatkowo folik skoro bierzesz trenatal uno? Czy to nie za dużo tego kwasu foliowego? Ja biorę PRENATAL UNO + pregna DHA 🙂
Oo, to miło, że mamy podobne terminy. :)
Dam znać po USG. To jeszcze 16 dni. :D

Ja już przed zajściem w ciążę brałam 0,8 mg kwasu foliowego z racji, że miałam bardzo dużo niedoborów witamin i pierwiastków. I tak zostałam przy zwiększonej dawce. Raczej trudno go przedawkować, bo to witamina z grupy B w nadmiarze wydalana z moczem więc nie martwię się.

A jak się czujesz po Prenatal uno? Bo on ma w sobie dużo imbiru. Mnie rozgrzewa i chyba działa pobudzająco na jelita. :D
 
reklama
Do góry