reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Właśnie, dziewczyny, jak u Was ze współżyciem. My z mężem się boimy i chyba ciąża będzie cała w celibacie 🙈
Nam lekarz kazał na razie się wstrzymać i nie współżyć, więc się do tego stosujemy. Ale robię dobrze partnerowi, jak ma ochotę, bo po co ma się chłopak męczyć. 🤭
Dziewczyny a przy jakiej becie powinnien być już zarodek i ❤️?
Powyżej 10-12 tys zazwyczaj już jest :)
 
reklama
Właśnie, dziewczyny, jak u Was ze współżyciem. My z mężem się boimy i chyba ciąża będzie cała w celibacie 🙈
My normalnie współżyjemy. Poki nie mam przeciwwskazań, to korzystamy :) mam nadzieję, że będzie jak w pierwszej i do samego końca będzie można :)

Ja dzisiaj jestem jakaś taka wymęczona życiem 🤣
 
ja w domu mam detektor tetna i juz w panice chcialam go wypribowac ale na szczescie baterie sie wyladowaly :p
w poprzedniej ciazy w 10tc juz slyszlaam serduszko ale teraz ledwo 9 zaczynam :p wiec na pewno za wczesnie zeby cos wysluchac
 
reklama
My normalnie współżyjemy. Poki nie mam przeciwwskazań, to korzystamy :) mam nadzieję, że będzie jak w pierwszej i do samego końca będzie można :)

Ja dzisiaj jestem jakaś taka wymęczona życiem 🤣
Ja to samo, ale to już od tygodnia 🙈 Jeju mam nadzieję że to przejdzie bo jestem nie do życia... Podobno najgorszy pierwszy trymestr a później z górki, oby 🙈
 
Do góry