reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny- a kupiliście/ myślicie o zakupie takiego adaptera do pasów samochodowych? Jeśli któraś ma już lub miała w poprzednich ciążach to napiszcie który polecacie. Bo zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego ;)
Ja w poprzedniej ciąży zwykły klips miałam i pasy zapinałam a klips tak żeby był luźniej pas na brzuchu, teraz tak samo będę robić. Tani a fajny efekt.
Też o tym myślałam, chętnie podpatrzę. Wstyd się przyznać, ale mam 29 lat i nie mam prawa jazdy [emoji85] no ale przy dwójce dzieci to już muszę mieć, z jednym dawałam jakoś radę bez. Planuję w sierpniu na prawko iść
Ooo to jesteśmy w równym wieku. Ja mam prawko od 6 lat i teraz przed drugim porodem auto będę zmieniać. Brawo dla Ciebie, że chcesz iść.
 
Idę 29 .07 [emoji846] będzie 6 +5. Na razie sprawdzam betę co jakiś czas. Żeby mieć choć trochę spokoju.
Ja tez delikatnie plamie- ale nie tak codziennie tylko co któryś dzień i to tak „jednorazowo” w ciągu dnia- byłam w zeszłym tygodniu z tym u lekarza ale usg mi nje zrobiła ale powiedziała ze to prawdopodobnie od infekcji i dała jakieś globulki. Tylko mówiła ze podczas badania to wygladalo jak taki śluz a nie plamienie. Myslalam de mi usg zrobi ale niestety nie :/



A byłaś już może u lekarza? A jak nie to kiedy idziesz? :)
 
Ja tez delikatnie plamie- ale nie tak codziennie tylko co któryś dzień i to tak „jednorazowo” w ciągu dnia- byłam w zeszłym tygodniu z tym u lekarza ale usg mi nje zrobiła ale powiedziała ze to prawdopodobnie od infekcji i dała jakieś globulki. Tylko mówiła ze podczas badania to wygladalo jak taki śluz a nie plamienie. Myslalam de mi usg zrobi ale niestety nie :/



Aha to dziwnie czemu tak :( co lekarz to inaczej widze
 
Ja też jutro i w środę wybieram się na powtórkę bety. Mój ginekolog kazał mi sprawdzić jeszcze raz przyrost, choć za pierwszym razem był 143% wg kalkulatora i dosyć ładne wartości jak na sam początek. Myślałam, że ominie mnie kolejny stres, ale jak kazał to idę 😳🤷‍♀️
 
Ja w poprzedniej ciąży zwykły klips miałam i pasy zapinałam a klips tak żeby był luźniej pas na brzuchu, teraz tak samo będę robić. Tani a fajny efekt. Ooo to jesteśmy w równym wieku. Ja mam prawko od 6 lat i teraz przed drugim porodem auto będę zmieniać. Brawo dla Ciebie, że chcesz iść.
O jakim klipsie piszesz? Po prostu blokowałaś pas tak, że na brzuchu był luźny i nie miał jak się zaciągnąć, dobrze rozumiem? Jeśli tak, to to jest bardzo niebezpieczne.
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży zwykły klips miałam i pasy zapinałam a klips tak żeby był luźniej pas na brzuchu, teraz tak samo będę robić. Tani a fajny efekt. Ooo to jesteśmy w równym wieku. Ja mam prawko od 6 lat i teraz przed drugim porodem auto będę zmieniać. Brawo dla Ciebie, że chcesz iść.
ale w pasach i tym przedłużaczy pasa nie chodzi o to, żeby on był lużny i nie uciskał brzucha. Chodzi o to, żeby dzięki biemu pasy nadal spełniały swoją rolę.
w twojej metodzie nie dość, że narażasz się na wyrwanie barku, to nadal nie chronisz brzucha przed urazem.
Ja jeżdzę z normalnymi pasami, dolny prowadzę pod brzuchem.
 
Do góry