reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
No bez sensu takie gadanie ze strony rodziny. A jak u Was w ogóle kontakty z rodziną po ogłoszeniu nowiny? U mnie wszyscy przyjęli to z wielką radością, ale zaczyna mnie przytlaczac ilość pytań o to jak się czuje codziennie, pytania o to co i ile jem, kiedy lekarz i badania itd. Wiem że to wszystko z dobrego serca, ale zaczyna mnie to przytłaczać. Też tak macie, czy robię się już marudna? 😂
Ja powiedziałam rodzicom i teściom 🙂 fakt jest taki że mam delikatny brzuszek pod wieczór i najgorsze jest to że każdy(zwłaszcza teść bo jest bezpośredni) zaczyna go macać jakby był on ogólnodostępny...
 
A ty jaka beta?
idziesz może jutro na betę? Ja jestem jakoś 5+1 i we wtorek pierwsza beta 226 a w czwartek 581. Miałam już nie powtarzać ale dla swojego świetego spokoju chce jutro iść ostatni raz - chociaż to 4 dni będą ale ważne żeby był przyrost mniej więcej tak jak powinno być. Ale w poprzedniej ciąży betę w dniu miesiączki miałam jakoś 11… tym razem wyjątkowo tak wcześnie jak na mnie miałam owu. Ale właśnie w ostatniej ciąży wszystko było bardzo opóźnione i już miałam skierowanie od giną do szpitala - po 10 dniach poszłam do innego i okazało się ze wszystko pięknie było ale spóźnione :)
 
idziesz może jutro na betę? Ja jestem jakoś 5+1 i we wtorek pierwsza beta 226 a w czwartek 581. Miałam już nie powtarzać ale dla swojego świetego spokoju chce jutro iść ostatni raz - chociaż to 4 dni będą ale ważne żeby był przyrost mniej więcej tak jak powinno być. Ale w poprzedniej ciąży betę w dniu miesiączki miałam jakoś 11… tym razem wyjątkowo tak wcześnie jak na mnie miałam owu. Ale właśnie w ostatniej ciąży wszystko było bardzo opóźnione i już miałam skierowanie od giną do szpitala - po 10 dniach poszłam do innego i okazało się ze wszystko pięknie było ale spóźnione :)
Tak ide jutro i chyba jeszcze w środę.. Martwię się bo plamie :( w 28dc bylo 8.29 teoretycznie przyrasta procentowo w normie
 
Ja powiedziałam rodzicom i teściom 🙂 fakt jest taki że mam delikatny brzuszek pod wieczór i najgorsze jest to że każdy(zwłaszcza teść bo jest bezpośredni) zaczyna go macać jakby był on ogólnodostępny...
Jak mnie irytuje takie dotykanie brzucha! W poprzedniej ciąży zdarzyło mi się, że dawna znajoma ze szkoły, z którą nawet się nie lubiłyśmy nagle dotykała mojego brzucha na ulicy. Jeszcze bardziej wkurzało mnie dotykanie dziecka w wózku. Ludzie są po prostu bezczelni.
 
O ja też dziś 5 +1 [emoji846]
idziesz może jutro na betę? Ja jestem jakoś 5+1 i we wtorek pierwsza beta 226 a w czwartek 581. Miałam już nie powtarzać ale dla swojego świetego spokoju chce jutro iść ostatni raz - chociaż to 4 dni będą ale ważne żeby był przyrost mniej więcej tak jak powinno być. Ale w poprzedniej ciąży betę w dniu miesiączki miałam jakoś 11… tym razem wyjątkowo tak wcześnie jak na mnie miałam owu. Ale właśnie w ostatniej ciąży wszystko było bardzo opóźnione i już miałam skierowanie od giną do szpitala - po 10 dniach poszłam do innego i okazało się ze wszystko pięknie było ale spóźnione :)
 
reklama
Tak ide jutro i chyba jeszcze w środę.. Martwię się bo plamie :( w 28dc bylo 8.29 teoretycznie przyrasta procentowo w normie
Ja tez delikatnie plamie- ale nie tak codziennie tylko co któryś dzień i to tak „jednorazowo” w ciągu dnia- byłam w zeszłym tygodniu z tym u lekarza ale usg mi nje zrobiła ale powiedziała ze to prawdopodobnie od infekcji i dała jakieś globulki. Tylko mówiła ze podczas badania to wygladalo jak taki śluz a nie plamienie. Myslalam de mi usg zrobi ale niestety nie :/

O ja też dziś 5 +1 [emoji846]

A byłaś już może u lekarza? A jak nie to kiedy idziesz? :)
 
Do góry