reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Tak o takim zwykłym klipsie w obi np kupisz. Ja nawet poniżej brzucha nie mogłam mieć bo mnie pas uciskał, dlatego miałam nie dużo ale delikatnie luźniej. W poprzedniej ciąży wszystko ok było nic nie nie stało. Moim zdaniem lepiej tak niż wogóle pasów nie zapinać w ciąży.
Jeśli nie możesz zapiąć normalnie pasa pod brzuchem, to wtedy właśnie kupuje się adapter. Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale "nic się nie stało" działa do momentu aż nie wydarzy się wypadek.
 
reklama
Jeśli nie możesz zapiąć normalnie pasa pod brzuchem, to wtedy właśnie kupuje się adapter. Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale "nic się nie stało" działa do momentu aż nie wydarzy się wypadek.
Każdy robi jak uważa. A poza tym samochodem to bardzo rzadko jeżdże.
 
Masz rację. Wolę jednak ostrzec inne dziewczyny, bo mogą nie wiedzieć, że twoje rady są bardzo niebezpieczne. To tak jak z fotelikami, jedni przewożą dzieci bezpiecznie, a inni w antymandatach - świata nie zbawię, ale będę uświadamiać.
Twoja decyzja. Ja rzadko jeżdżę, więc wydawać kasę na niepotrzebne rzeczy to wolę na dziecko wydać. Fotelik zmieniać będziemy październikowemu, ale chce dla niego bezpieczny, bo trochę w nim pojeździ. Ja rzadko jeżdżę więc taka moja decyzja i tyle, a jak komuś sie to nie podoba trudno. Każdy ma swoje zdanie i swój rozum.
 
Kochane, powiedzcie mi jak długo czeka się na wyniki badań te zlecone od lekarza? Czy jak zrobię w sobotę to na wizytę we wtorek po południu będą czy tam są jakieś badania, na których wynik się dłużej czeka?
 
Kochane, powiedzcie mi jak długo czeka się na wyniki badań te zlecone od lekarza? Czy jak zrobię w sobotę to na wizytę we wtorek po południu będą czy tam są jakieś badania, na których wynik się dłużej czeka?
W mojej przychodni przeważnie każą robić 2-3 dni przed wizytą i faktycznie na każdej wizycie były już wyniki :)
 
Kochane, powiedzcie mi jak długo czeka się na wyniki badań te zlecone od lekarza? Czy jak zrobię w sobotę to na wizytę we wtorek po południu będą czy tam są jakieś badania, na których wynik się dłużej czeka?
Powinny być ale chyba dla bezpieczeństwa zrobić wcześniej.
Widzę że wszystkie planują bety, a ja we wtorek ginekolog i drugie USG będzie 8+1 😉
 
Twoja decyzja. Ja rzadko jeżdżę, więc wydawać kasę na niepotrzebne rzeczy to wolę na dziecko wydać. Fotelik zmieniać będziemy październikowemu, ale chce dla niego bezpieczny, bo trochę w nim pojeździ. Ja rzadko jeżdżę więc taka moja decyzja i tyle, a jak komuś sie to nie podoba trudno. Każdy ma swoje zdanie i swój rozum.
No każdy ma swoją definicję rzeczy potrzebnych i ważnych. Dla mnie bezpieczeństwo dzieci jest na pierwszym miejscu i nie ma dla mnie czegoś takiego jak "jeżdżę rzadko, blisko, wolno, ostrożnie" itp. Czy jadę 500km, czy 500m to dziecko jest zawsze tak samo zapięte w bezpiecznym foteliku i w ciąży tak samo o to dbam. Myślę, że nie ma co kontynuować. Ja przekazałam co chciałam, jeśli ktoś chce znaleźć informacje na temat bezpiecznej jazdy w ciąży czy też bezpiecznego przewożenia dzieci to je znajdzie, jeśli ktoś nie chce, to żadne gadanie tego nie zmieni.
 
reklama
Twoja decyzja. Ja rzadko jeżdżę, więc wydawać kasę na niepotrzebne rzeczy to wolę na dziecko wydać. Fotelik zmieniać będziemy październikowemu, ale chce dla niego bezpieczny, bo trochę w nim pojeździ. Ja rzadko jeżdżę więc taka moja decyzja i tyle, a jak komuś sie to nie podoba trudno. Każdy ma swoje zdanie i swój rozum.
Cos co ma zwiekszac bezpieczenstwo Tobie i dziecku, byc moze uratowac zycie w razie wypadku uwazasz za niepotrzebne? Taki sam argument maja Ci co przewoza dzieci na "poddupnikach". Bo ja tylko do sklepu, bo rzadko, bo nigdy nic sie nie stalo to po co przeplacac. Nieodpowiedzialne podejscie, ale tak jak mowisz kazdy ma swoj rozum i zrobi jak uwaza.
 
Do góry