reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jak ktoś normalnie waży 58kg, to normalne, że przy 70kg będzie czuć się ociążale i wcale nie twierdzi, że ktoś kto waży 70kg waży za dużo :p Ja mam 174cm i moja norma to około 60kg. Ważąc po ciąży 70kg czułam się okropnie, bo jestem przyzwyczajona do innej wagi, ale to nie znaczy, że moim zdaniem u innych to za dużo. Niedawno przytyłam 3 kg i też od razu je czuje, chociaż te 63kg to wcale nie jest dużo 😅
Wszystko zależy od tego jak ktoś się czuje ze swoją waga i od tego ile ma % tkanki tłuszczowej w ciele. No i oczywiście od preferencji estetycznych ;)
 
reklama
Szybkie pytanie bo mam mało czasu.
W piątek robiłam betę ale myślałam że nie będę jej powtarzać.
No i złożyło się na dzisiaj..
Czy jeśli zrobię w innym labolatorium bo tamto zamknięte będzie ok??
Czy wyniki jakoś mogą się różnić??
 
Szybkie pytanie bo mam mało czasu.
W piątek robiłam betę ale myślałam że nie będę jej powtarzać.
No i złożyło się na dzisiaj..
Czy jeśli zrobię w innym labolatorium bo tamto zamknięte będzie ok??
Czy wyniki jakoś mogą się różnić??
Może to nie być diagnostyczne do sprawdzania przyrostu, bo nie powinno się w dwóch różnych labo robić. A czemu chcesz znowu betę powtarzać?
 
Dziewczyny wiem że każda z nas marzy tylko o zdrowym dziecku a płeć jest nieważna. Ale czy po cichu marzycie o konkretnej płci? Ja mam już chłopca i marzę o dziewczynce. Śmieje się z mojego partnera bo jak mówi do brzuszka to tak się zwraca jak do dziewczynki ;D
 
Ja znowu wstałam z "wzdęciem"...
Nie wiem już od czego to, ale mega nieprzyjemnie, jeszcze to klocie....

A jak u Was dziewczyny?
Też mam fajny brzuszek. Osobiście podoba mi się 😀 i mam zamiar go eksponować, żeby wciskać się w kolejki 😁😁

Ja mam córkę i wymarzonego syna, a teraz mam jakieś przeczucie, że to córeczka,z czego bym się też cieszyła 🥰
 
Dziewczyny wiem że każda z nas marzy tylko o zdrowym dziecku a płeć jest nieważna. Ale czy po cichu marzycie o konkretnej płci? Ja mam już chłopca i marzę o dziewczynce. Śmieje się z mojego partnera bo jak mówi do brzuszka to tak się zwraca jak do dziewczynki ;D
Ja mam dwóch chłopców 🙈 więc wiadomo na co teraz liczę 🤭 ale będzie co będzie 😊 na to już nie ma się wpływu
 
reklama
Dziewczyny wiem że każda z nas marzy tylko o zdrowym dziecku a płeć jest nieważna. Ale czy po cichu marzycie o konkretnej płci? Ja mam już chłopca i marzę o dziewczynce. Śmieje się z mojego partnera bo jak mówi do brzuszka to tak się zwraca jak do dziewczynki ;D
Ja też marzę o córeczce, bo synka już mam :) ale mam wyrzuty sumienia jak tak myślę, bo wiadomo, że najważniejsze, żeby dzidziuś był zdrowy
 
Do góry