reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

ciekawe dlaczego tak się dzieje 😣ale może tym razem będzie dobrze 🥰
Nie mam pojęcia.
Z córą zaskoczyłam po jednym razie.
W ciążę w 2019 z nowym partnerem też był jeden raz.
I teraz tak samo 😂
Jeden stosunek i pyklo a nawet bym nie pomyślała że się uda bo to był spontan a nie starania
Tym razem betę mam dość wysoką bo wcześniej zaczynałam od 7, 14....
 
reklama
A ja nie wiem czy mam się martwić... Wczoraj bo stosunku miałam trochę krwi... Brzuch mnie nie bolał, nie wiem czy się już bac..czutalam że może się tak dziać bo macica jest bardziej ukrowia ale przed ostatnia strata miałam Kilka razy plemienia. Mialyscie może taka sytuację?
Wydaje mi się, że jak masz takie problemy, to powinniście się wstrzymać ze współżyciem przynajmniej do kolejnej wizyty u ginekologa. Opowiedzieć mu i spytać, czy możecie współżyć czy lepiej nie.
 
Dzień dobry 😃 witam się z łóżka z którego nie mam ochoty dzisiaj wstać 😂 urządzałam mężowi w piątek urodziny I od wtorku mało spałam a po pracy sprzątanie ,gotowanie, pieczenie.... codziennie ponad 10 000 kroków i padam na twarz 😅 niewiele też jadłam ale ja jestem "duża" więc mi to nie zaszkodzi 🙂
Jak wszystko pójdzie dobrze to pod koniec sierpnia chce poinformować najbliższych o ciąży (szefowi może powiem wcześniej żeby już kogoś szukał). Jeśli 26go wizyta pójdzie dobrze to chce zamówić dla rodziców takie powiadomienia. A wy macie jakieś pomysły na poinformowanie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210718-100921_Allegro.jpg
    Screenshot_20210718-100921_Allegro.jpg
    92,2 KB · Wyświetleń: 85
A ja nie wiem czy mam się martwić... Wczoraj bo stosunku miałam trochę krwi... Brzuch mnie nie bolał, nie wiem czy się już bac..czutalam że może się tak dziać bo macica jest bardziej ukrowia ale przed ostatnia strata miałam Kilka razy plemienia. Mialyscie może taka sytuację?
Zdarza się że po stosunku może być trochę krwi. Mimo wszystko najbezpieczniej będzie się chwilę wstrzymać - przynajmniej do wizyty u lekarza.
 
Dziewczyny, dobra. Nie ma się co spinać. [emoji23] Jak tam dzisiaj wasze samopoczucie? U mnie 7+4 i ciągle czuję mdłości, wszystko mi w gardle stoi i czekam tylko jak będzie chciało wydostać się na zewnątrz [emoji1751] no i ból brzucha - w sumie całego. A to trochę ciągnie podbrzusze, a to zakluje jajnik, a to gdzieś w okolicach pępka albo po lewej stronie poniżej żeber...
U mnie 5+1 i dobrze bardzo się czuję, trochę piersi bolą i jeszcze czasami podbrzusze, a tak to nic, zero [emoji6]
 
reklama
Czy są tu jakieś dziewczyny, które mają trombofilie : mutacje mthfr, pai i czynnik II? Jakie bierzecie witaminy? Ja kupiłam kwas foliowy, wit. b6 i b12 w formie metylowanej (każda kapsułka osobno) + pregna dha i witaminę d3. Może znacie jakieś dobre witaminy w tej przyswajanej postaci, ale w jednej kapsułce?
Ja mam mutację mthfr. Przyjmuję takie witaminy jak ze zdjęcia, mają metylowaną wit. B12 i metylowany kwas foliowy, do tego inne witaminy potrzebne w ciąży. Wydaje mi się, że ten zestaw jest spoko :)

1626597825120.png
 
Do góry