reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
U mnie dziś 5+2 waga z przed ciąży 58 a teraz boję się stanąć na wagę 🙈 czuje się jakbym ważyła z 70kg taka na pompowana 😳
Ja mam tak samo , czuje się jak napompowana i puchne na pewno, zatrzymuje wodę. Na wadze nie widać różnicy, chyba nawet trochę mi się schudło, ale czuję się jak balon.
Dzień dobry 😃 witam się z łóżka z którego nie mam ochoty dzisiaj wstać 😂 urządzałam mężowi w piątek urodziny I od wtorku mało spałam a po pracy sprzątanie ,gotowanie, pieczenie.... codziennie ponad 10 000 kroków i padam na twarz 😅 niewiele też jadłam ale ja jestem "duża" więc mi to nie zaszkodzi 🙂
Jak wszystko pójdzie dobrze to pod koniec sierpnia chce poinformować najbliższych o ciąży (szefowi może powiem wcześniej żeby już kogoś szukał). Jeśli 26go wizyta pójdzie dobrze to chce zamówić dla rodziców takie powiadomienia. A wy macie jakieś pomysły na poinformowanie?
Wrzucam fotkę super zdrapki, która my podarowaliśmy babciom :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-07-18-10-48-36-780_com.empik.empikapp.jpg
    Screenshot_2021-07-18-10-48-36-780_com.empik.empikapp.jpg
    135,7 KB · Wyświetleń: 77
70 kg to dużo ?[emoji16] moja waga mniej więcej oscyluje pomiędzy 67-71. Mam prawidłowe bmi, zdrowo się odżywiam, regularnie ćwiczę i nie czuje żeby to było jakoś dużo przy moim wzroście.
A ile masz wzrostu? Ja mam 68kg i 170cm, mam IO, więc obecnie ciężko mi nawet schudnąć
 
To też jest normalne, mnie raz bolą całe piersi, innym razem tylko sutki. Tak to już jest ;)

U mnie do sutkach uwidoczniły się już dość wyraźnie gruczoły montgomerego. Na początku się przestraszyłam co to jest 😂 wyglądało to jak wysyp pryszczow na brodawce, ale poczytałam o tym i się uspokoiłam, to gruczoły produkujące łój, mające działanie antybakteryjnie :)
 
A ile masz wzrostu? Ja mam 68kg i 170cm, mam IO, więc obecnie ciężko mi nawet schudnąć
173/174, mi się bardzo podoba jak wyglądam i nie chce chudnąc. Może to tez kwestia budowy ciała, bo jak waze mniej niż 65, to nie wyglądam ani nie czuje się dobrze.
Któraś z dziewczyn pisała o rozstępach. U mnie sprawdził się olej kokosowy. Dopiero jak schudłam po ciąży, to pojawił mi się jeden mikro rozstep z boku.
 
70 kg to dużo ?😁 moja waga mniej więcej oscyluje pomiędzy 67-71. Mam prawidłowe bmi, zdrowo się odżywiam, regularnie ćwiczę i nie czuje żeby to było jakoś dużo przy moim wzroście.
Jak ktoś normalnie waży 58kg, to normalne, że przy 70kg będzie czuć się ociążale i wcale nie twierdzi, że ktoś kto waży 70kg waży za dużo :p Ja mam 174cm i moja norma to około 60kg. Ważąc po ciąży 70kg czułam się okropnie, bo jestem przyzwyczajona do innej wagi, ale to nie znaczy, że moim zdaniem u innych to za dużo. Niedawno przytyłam 3 kg i też od razu je czuje, chociaż te 63kg to wcale nie jest dużo 😅
 
U mnie do sutkach uwidoczniły się już dość wyraźnie gruczoły montgomerego. Na początku się przestraszyłam co to jest 😂 wyglądało to jak wysyp pryszczow na brodawce, ale poczytałam o tym i się uspokoiłam, to gruczoły produkujące łój, mające działanie antybakteryjnie :)
Mam identycznie! 🙈 wysyp białych krostek na sutkach 😀
 
Jak ktoś normalnie waży 58kg, to normalne, że przy 70kg będzie czuć się ociążale i wcale nie twierdzi, że ktoś kto waży 70kg waży za dużo :p Ja mam 174cm i moja norma to około 60kg. Ważąc po ciąży 70kg czułam się okropnie, bo jestem przyzwyczajona do innej wagi, ale to nie znaczy, że moim zdaniem u innych to za dużo. Niedawno przytyłam 3 kg i też od razu je czuje, chociaż te 63kg to wcale nie jest dużo 😅
dokładnie o to mi chodziło 🙂
 
reklama
Do góry