reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Jak ktoś normalnie waży 58kg, to normalne, że przy 70kg będzie czuć się ociążale i wcale nie twierdzi, że ktoś kto waży 70kg waży za dużo :p Ja mam 174cm i moja norma to około 60kg. Ważąc po ciąży 70kg czułam się okropnie, bo jestem przyzwyczajona do innej wagi, ale to nie znaczy, że moim zdaniem u innych to za dużo. Niedawno przytyłam 3 kg i też od razu je czuje, chociaż te 63kg to wcale nie jest dużo 😅
Wszystko zależy od tego jak ktoś się czuje ze swoją waga i od tego ile ma % tkanki tłuszczowej w ciele. No i oczywiście od preferencji estetycznych ;)
 
reklama
Szybkie pytanie bo mam mało czasu.
W piątek robiłam betę ale myślałam że nie będę jej powtarzać.
No i złożyło się na dzisiaj..
Czy jeśli zrobię w innym labolatorium bo tamto zamknięte będzie ok??
Czy wyniki jakoś mogą się różnić??
 
Szybkie pytanie bo mam mało czasu.
W piątek robiłam betę ale myślałam że nie będę jej powtarzać.
No i złożyło się na dzisiaj..
Czy jeśli zrobię w innym labolatorium bo tamto zamknięte będzie ok??
Czy wyniki jakoś mogą się różnić??
Może to nie być diagnostyczne do sprawdzania przyrostu, bo nie powinno się w dwóch różnych labo robić. A czemu chcesz znowu betę powtarzać?
 
Dziewczyny wiem że każda z nas marzy tylko o zdrowym dziecku a płeć jest nieważna. Ale czy po cichu marzycie o konkretnej płci? Ja mam już chłopca i marzę o dziewczynce. Śmieje się z mojego partnera bo jak mówi do brzuszka to tak się zwraca jak do dziewczynki ;D
 
Ja znowu wstałam z "wzdęciem"...
Nie wiem już od czego to, ale mega nieprzyjemnie, jeszcze to klocie....

A jak u Was dziewczyny?
Też mam fajny brzuszek. Osobiście podoba mi się 😀 i mam zamiar go eksponować, żeby wciskać się w kolejki 😁😁

Ja mam córkę i wymarzonego syna, a teraz mam jakieś przeczucie, że to córeczka,z czego bym się też cieszyła 🥰
 
Dziewczyny wiem że każda z nas marzy tylko o zdrowym dziecku a płeć jest nieważna. Ale czy po cichu marzycie o konkretnej płci? Ja mam już chłopca i marzę o dziewczynce. Śmieje się z mojego partnera bo jak mówi do brzuszka to tak się zwraca jak do dziewczynki ;D
Ja mam dwóch chłopców 🙈 więc wiadomo na co teraz liczę 🤭 ale będzie co będzie 😊 na to już nie ma się wpływu
 
reklama
Dziewczyny wiem że każda z nas marzy tylko o zdrowym dziecku a płeć jest nieważna. Ale czy po cichu marzycie o konkretnej płci? Ja mam już chłopca i marzę o dziewczynce. Śmieje się z mojego partnera bo jak mówi do brzuszka to tak się zwraca jak do dziewczynki ;D
Ja też marzę o córeczce, bo synka już mam :) ale mam wyrzuty sumienia jak tak myślę, bo wiadomo, że najważniejsze, żeby dzidziuś był zdrowy
 
Do góry