reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Załączniki

  • B7F5E148-9F32-4D30-9F57-F3013E587BAE.png
    B7F5E148-9F32-4D30-9F57-F3013E587BAE.png
    95,7 KB · Wyświetleń: 47
  • CB87A6AD-E0A3-426E-BA14-70232EDB1203.png
    CB87A6AD-E0A3-426E-BA14-70232EDB1203.png
    183,7 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Dziewczyny, mój lekarz na ostatniej wizycie powiedział żeby zaczęła sparować brzuch, pośladki i uda żeby zapobiec rozstępom.
😉😜🙂🌷😜😉🙂
Czy macie jakiś sprawdzony krem, balsam na rozstępy?
PS. Dodam że to moja pierwsza ciąża a rozstępy mam od dzieciństwa mimo że jestem szczupła więc moje ciało jest bardzo podatne 😒😕😣
Balsam Palmers. Do kupienia w Rossmanie.
 
Dziewczyny pewnie to pytanie nie raz się przewijało ale nie mogę znaleźć zamierzam iść na pierwsze usg w 6 tyg ciąży ale boje się ze jeszcze nic nie będzie widać a nie chce się narażać na stres bo jestem bardzo podatna na niego ale z drugiej strony chciałabym mieć to już za sobą i żeby lekarz powiedział ze wszystko jest okej w takim razie w którym tyg wy zobaczylyscie coś na usg ?
 
Dziewczyny pewnie to pytanie nie raz się przewijało ale nie mogę znaleźć zamierzam iść na pierwsze usg w 6 tyg ciąży ale boje się ze jeszcze nic nie będzie widać a nie chce się narażać na stres bo jestem bardzo podatna na niego ale z drugiej strony chciałabym mieć to już za sobą i żeby lekarz powiedział ze wszystko jest okej w takim razie w którym tyg wy zobaczylyscie coś na usg ?
I w pierwszej i drugiej ciąży poszłam w 8 tc. wg. Moich wyliczeń. Teraz też pójdę w okolicach 8-9tc. Wtedy już na 100% powinno bić serce.
 
Dziewczyny pewnie to pytanie nie raz się przewijało ale nie mogę znaleźć zamierzam iść na pierwsze usg w 6 tyg ciąży ale boje się ze jeszcze nic nie będzie widać a nie chce się narażać na stres bo jestem bardzo podatna na niego ale z drugiej strony chciałabym mieć to już za sobą i żeby lekarz powiedział ze wszystko jest okej w takim razie w którym tyg wy zobaczylyscie coś na usg ?
Przy regularnych cyklach w 6 tygodniu powinno być już bijące serduszko.
 
Ja byłam 5+5 i był już zarodek i serduszko ;) Ale wiele zależy od sprzętu, nie na każdym będzie widać na tak wczesnym etapie.
Dziewczyny pewnie to pytanie nie raz się przewijało ale nie mogę znaleźć zamierzam iść na pierwsze usg w 6 tyg ciąży ale boje się ze jeszcze nic nie będzie widać a nie chce się narażać na stres bo jestem bardzo podatna na niego ale z drugiej strony chciałabym mieć to już za sobą i żeby lekarz powiedział ze wszystko jest okej w takim razie w którym tyg wy zobaczylyscie coś na usg ?
 
Przy regularnych cyklach w 6 tygodniu powinno być już bijące serduszko.
mam chyba regularne cykle różniące się około 5 dni raz do tygodnia mi soe wydłużył ale z tego co czytałam można uznać to za regularne ale widziałam gdzieś na forum ze dziewczyna poszła w 6tyg i lekarz absolutnie nic nie widział nawet pęcherzyka i bardzo się stresuje
 
mam chyba regularne cykle różniące się około 5 dni raz do tygodnia mi soe wydłużył ale z tego co czytałam można uznać to za regularne ale widziałam gdzieś na forum ze dziewczyna poszła w 6tyg i lekarz absolutnie nic nie widział nawet pęcherzyka i bardzo się stresuje
No, ale to musiała jej jest owulacja przesunąć. Jak owulacja jest około 14-16 dnia, to w 6 tygodniu już musi być serduszko.

Inna sprawa, czy lekarz ma sprzęt żeby to zauważyć 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry