reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dobrze ze piszecie o bólach podbrzusza a mimo to dzieciaczki się urodzily 🥰 trochę mi lżej, po teraz się ciągle boję po stracie, chociaż staram się myśleć pozytywnie i nie denerwować na zapas
Przy obu poprzednich ciązach takie bóle i ciągniecia podbrzusza mialam praktycznie caly pierwszy trymest, w drugim juz zmalały, ale nadal się zdarzaly.
 
U mnie dopiero pare dni po spodziewanym terminie miesiączki, a już mam mdłości. Dzisiaj wróciliśmy z nad morza i byłam pewna ze się czymś zatrulam. W pierwszej ciąży mdłości mi się zaczęły dopiero ok 7/8 tygodnia i skończyły wraz z początkiem 2 trymestru.
Planowalismy i chcieliśmy drugie dziecko, ale szczerze to jestem w szoku ze tak szybko się udało.
Dziewczyny, pijecie matche? Nie wyobrażam sobie odstawienia😭
Są tu mamy mniej więcej 1,5 rocznych maluchów za którymi trzeba biegać id rana do wieczora? Przeraża mnie ta perspektywa, bo już mój poziom energii jest grubo poniżej zera. Mamy nianie do pomocy, ale córka w tej chwili przechodzi etap kompletnej mamozy i każde zamknięcie łazienki( nie wspominając o próbie wyjścia z domu) kończy się waleniem w drzwi i rozpaczliwym „mama, mama!!!”
Mam nadzieje ze niedługo progesteron zacznie zdziałać i się trochę wycisze, bo póki co to hormony szaleją.
u mnie synek 15 miesięcy i na całe szczęście ma etap na tatę ^^
 
Witam. Chciałabym się nieśmiało przywitać
Termin według Om wychodzi na 11.03 ale z usg pewnie będzie później bo owu dopiero była w 20-21dc. Ale w związku z tym że jestem po poronieniu w lustopadzie byłam już na wizycie w poniedziałek i był widoczny maleńki pęcherzyk ciążowy kolejna wizyta na 22.07
Kochana, witaj! ❤️ To już niedługo kolejna wizyta, super. ❤️ Ciekawe, czy przypadkiem nie urodzisz w moje urodziny... 🤭
 
u mnie synek 15 miesięcy i na całe szczęście ma etap na tatę ^^
Zazdroszcze 😅 bo pomimo ze to urocze, to cholernie meczace.
Do meza tez jest przywiazana, ale ja jestem niezastapionym numerem 1:D
W ogóle mam straszne obawy jak będziemy w stanie podzielić ta miłość, bo totalnie oszalelismy na punkcie córeczki.
 
reklama
Zazdroszcze 😅 bo pomimo ze to urocze, to cholernie meczace.
Do meza tez jest przywiazana, ale ja jestem niezastapionym numerem 1:D
W ogóle mam straszne obawy jak będziemy w stanie podzielić ta miłość, bo totalnie oszalelismy na punkcie córeczki.
Nie podzielicie miłości, to tak nie działa. Po prostu serca rosną i okazuje się, że jest w nich jeszcze więcej miejsca i tyle samo miłości dla drugiego dziecka, co dla pierwszego. :D Po prostu serce staje się jeszcze bardziej pojemne :D
 
Do góry