reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny wczoraj pokusiłam się o ten czopek torecan, przyznaje dużo lepiej się czułam, ale cholera zaczęłam sie martwić w toalecie przy podcieraniu na papierze kolor kawa z mlekiem jasny brąz. Nie wiem, może się przedźwigałam małego nosząc i tylko aby z małżeństwem było dobrze. Więcej czopków nie biorę wolę się męczyć niż kurcze takie mieć przeboje.
 
Mi tez dzis wyskoczyla opryszczka i tak sie wsytraszylam ze od razu polecilam do lekarza bo po ostatniej opryszcze poronilam, ale lekarz uspokoil powiedzial ze nie ma z tym nic wspolenego i przepisal neozine, heviran w tabletkach, plasterki i masc
Ooo...a pokażesz jaki masz heviran? Bo mam jeszcze tabletki i się zastanawiałam czy mogę brać 😂
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 36
Nie są działam, z e tak wcześnie można mieć objawy 🙂 co to znaczy że rogesteron zacznie działać? 😜
Progesteron działa uspokajająco. Dlatego m.in kobiety w ciąży są zazwyczaj ospale i spokojne.
Tez nie sądziłam, bo w pierwszej ciąży mdłości miałam miesiąc później. Chociaż ból podbrzusza, zmęczenie, uczucie ciężkości w pierwszej ciąży tez miałam od samego początku.
 
Super! Jak u Ciebie z objawami? Ja w sumie nie odczuwalam zadnych do momentu zrobienia testu, a teraz wlaczylo mi sie wszystko z nudnosciami wlacznie. Po prostu padam ze zmeczenia, a na stanie mam niespelna 16 miesieczna coreczke, ktora raczej w miejscu nie posiedzi;)

U mnie mdłości i czasem wymioty a no i jestem mega gorąca. Ciagle temp 37.2-37.5.
W pierwszej ciąży z synem (17m) to od początku bolało mnie podbrzusze i piersi, że nawet muśnięcie ich drażniło jak płachta byka. Potem reszta objawów zaczęła się tak bardzie między 6-8tyg. Doszły wtedy właśnie mdłości, wymioty i mogłabym spać i spać :)
 
Dobrze ze piszecie o bólach podbrzusza a mimo to dzieciaczki się urodzily 🥰 trochę mi lżej, po teraz się ciągle boję po stracie, chociaż staram się myśleć pozytywnie i nie denerwować na zapas
 
U mnie mdłości i czasem wymioty a no i jestem mega gorąca. Ciagle temp 37.2-37.5.
W pierwszej ciąży z synem (17m) to od początku bolało mnie podbrzusze i piersi, że nawet muśnięcie ich drażniło jak płachta byka. Potem reszta objawów zaczęła się tak bardzie między 6-8tyg. Doszły wtedy właśnie mdłości, wymioty i mogłabym spać i spać :)
To podobnie ;) Jak się czujesz z wizja 2 takich maluchów? Mnie to trochę przeraża...ale staram sie myslec optymistycznie. Chcialam zeby roznica wieku nie byla zbyt duza, ale powrot do nieprzespanych nocy, karmienia itp. 😬
Moja mala to i tak wyjatkowo wspolpracujacy egzemplarz. Boje sie ze drugi raz nie bede taka szczesciara.
Jeszcze jestem w lekkim szoku po zrobieniu testu 😁 Choziaz moj maz od tygodnia mowi mi ze jestem w ciazy 😁
 
reklama
Witam. Chciałabym się nieśmiało przywitać
Termin według Om wychodzi na 11.03 ale z usg pewnie będzie później bo owu dopiero była w 20-21dc. Ale w związku z tym że jestem po poronieniu w lustopadzie byłam już na wizycie w poniedziałek i był widoczny maleńki pęcherzyk ciążowy kolejna wizyta na 22.07
 
Do góry