reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Mnie ciągle boli głowa i chyba dlatego też ciągle bym leżała 😕 mam wrażenie że te bóle to początek nudności za parę dni 👍 pytanie do dziewczyn którym aktualnie jest niedobrze. W którym Tc zaczęło was mdlić? A może inaczej, przy jakiej becie zaczęło wam być niedobrze? 😉 Czy beta ma znaczenie? 🌷🌷🌷😜🌷🌷🌷
U mnie dopiero pare dni po spodziewanym terminie miesiączki, a już mam mdłości. Dzisiaj wróciliśmy z nad morza i byłam pewna ze się czymś zatrulam. W pierwszej ciąży mdłości mi się zaczęły dopiero ok 7/8 tygodnia i skończyły wraz z początkiem 2 trymestru.
Planowalismy i chcieliśmy drugie dziecko, ale szczerze to jestem w szoku ze tak szybko się udało.
Dziewczyny, pijecie matche? Nie wyobrażam sobie odstawienia😭
Są tu mamy mniej więcej 1,5 rocznych maluchów za którymi trzeba biegać id rana do wieczora? Przeraża mnie ta perspektywa, bo już mój poziom energii jest grubo poniżej zera. Mamy nianie do pomocy, ale córka w tej chwili przechodzi etap kompletnej mamozy i każde zamknięcie łazienki( nie wspominając o próbie wyjścia z domu) kończy się waleniem w drzwi i rozpaczliwym „mama, mama!!!”
Mam nadzieje ze niedługo progesteron zacznie zdziałać i się trochę wycisze, bo póki co to hormony szaleją.
 
U mnie wygląda to tak [emoji16] mam nadzieję że skoro pisze tam że jest w normie to faktycznie jest. A przyrost też dobry?[emoji846]
Screenshot_2021-07-16-16-09-48-305_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_2021-07-16-16-09-55-422_com.android.chrome.jpeg
 
Każda ciąża jest inna. Mozesz wcale nie mieć objawów, a możesz je dostać później. Ja z chęcią wolałabym nie mieć żadnych.
Oj ja widzę sporą różnice między pierwszą ciążą a tą. I rzeczywiście każda ciąża inna. Z chęcią wróciłabym do objawów z pierwszej ciąży.
 
U mnie dopiero pare dni po spodziewanym terminie miesiączki, a już mam mdłości. Dzisiaj wróciliśmy z nad morza i byłam pewna ze się czymś zatrulam. W pierwszej ciąży mdłości mi się zaczęły dopiero ok 7/8 tygodnia i skończyły wraz z początkiem 2 trymestru.
Planowalismy i chcieliśmy drugie dziecko, ale szczerze to jestem w szoku ze tak szybko się udało.
Dziewczyny, pijecie matche? Nie wyobrażam sobie odstawienia😭
Są tu mamy mniej więcej 1,5 rocznych maluchów za którymi trzeba biegać id rana do wieczora? Przeraża mnie ta perspektywa, bo już mój poziom energii jest grubo poniżej zera. Mamy nianie do pomocy, ale córka w tej chwili przechodzi etap kompletnej mamozy i każde zamknięcie łazienki( nie wspominając o próbie wyjścia z domu) kończy się waleniem w drzwi i rozpaczliwym „mama, mama!!!”
Mam nadzieje ze niedługo progesteron zacznie zdziałać i się trochę wycisze, bo póki co to hormony szaleją.
Nie są działam, z e tak wcześnie można mieć objawy 🙂 co to znaczy że rogesteron zacznie działać? 😜
 
Cześć 🙂
U mnie dzisiaj 7+1, pierwsze usg miałam koło 4 tygodnia - był pęcherzyk, kolejne miałam zaplanowane na 22.07 i to byłby równy 8 tydzień. Ale zdecydowałam, że inny lekarz będzie prowadził ciążę i mogłam się zapisać do niego dopiero na 26.07, więc stwierdziłam że nie wytrzymam i musiałam się zapisać dodatkowo wcześniej, do innego lekarza żeby tylko zobaczyć serduszko. Udało się na wtorek 🙆‍♀️.
W 7+5 chyba powinno już być?

U mnie z objawów ból piersi jak ich dotykam, czasami mdłości - najgorzej w samochodzie, czuję się jak bym miała chorobę lokomocyjną 🙄 a jutro przede mną powrót z Gdańska do Warszawy 🙈
Przy mdlosciach zaczyna mnie też cmic głowa.
Nie mam ani nie miałam żadnych plamień, progesteronu nie badałam, ale jeśli nie ma plamień to chyba powinien być w normie?
 
reklama
O kuźwa....oddam Ci je z pocałowaniem ręki... Od wczoraj wymioty, rozwolnienie, zimno na ustach, katar, ból piersi i kręgosłupa i ciągnięcie w podbrzuszu...
Mi tez dzis wyskoczyla opryszczka i tak sie wsytraszylam ze od razu polecilam do lekarza bo po ostatniej opryszcze poronilam, ale lekarz uspokoil powiedzial ze nie ma z tym nic wspolenego i przepisal neozine, heviran w tabletkach, plasterki i masc
 
Do góry