reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja wczoraj miałam taki pełny żołądek, że waga pokazała prawie 55 kg, a dziś rano wróciło do 51 😯 ale męczyłam się pół nocy i wypiłam litr gorącej herbaty 😁 Jem dużo więcej niż zwykle i godzinę po obiedzie już czuję, że bym coś przekąsiła. Zachcianek nie mam jako takich. A jaką dietę masz? Co eliminujesz?
Mam zapalenie żołądka I dwunastnicy i jem wszystko gotowane lub na parze zero smażonego słodyczy żadnych produktów wzdymających:) ale jak dowiedziałam się o ciąży to staram sie więcej jesc warzyw i owoców. Wczoraj waga pokazała 52kg normalnie to ważyłam kolo 56:) niby nie dużo ale widać strasznie że schudłam. I teraz chodzę cały czas głodna 😄 mam wrażenie że cały czas chodze po lodówkach. A mdłości mam bardzo delikatne i w sumie z jedzenia to mi nic nie przeszkadza
 
reklama
Dziś przewidywany dzień miesiączki mam nadzieje ze nic się nie rozkręci ..

U mnie tak samo. Nie mam bólu brzucha i piersi jak w pierwszej ciąży. Mdli mnie tylko :)

Wczoraj mój mąż się mnie pyta czy zrobię test, bo by chciał zobaczyć różnice w kreskach 😁 powiem Wam, że jakbym go dzisiaj zrobiła i miała takie grube krechy, to bym z kibelka spadła z wrażenia :p
 
reklama
Do góry