reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Robi ZUS wiele kontroli ciężarnym. Niestety. Tak jak pisałam, w przypadku gdy ktoś jest przedsiębiorcą kontrolują czy przypadkiem w trakcie L4 nie pracujesz.

Taki jest plan, a jak wyjdzie to się okaże 🙂 Tak, to pierwsza ciąża. W tym tygodniu mam pierwszą wizytę i porozmawiam z lekarzem o mojej pracy. Nie mogę zostawić firmy na tyle miesięcy, bo sama nią kieruję i nikt tego za mnie nie zrobi. To wszystko skomplikowane 😉


Ja właśnie jestem na zwolnieniu i też prowadzę swoją firmę. Jakieś tam czynności prowadzę, ale nie pozostawiam po sobie śladu 😋 są rzeczy, które muszę ogarnąć, ale na szczęście wszystko z domu.
Chore wg mnie jest to, że w trakcie zwolnienia bez problemu mogę opłacać faktury, zusy itd, ale już wystawić faktury nie🤦‍♀️
Swoją drogą też nie wiem ile kasy dostanę za te 20 dni zwolnienia. Pewnie jakieś 300 zł 😄😄
Wzięłam zwolnienie do 21 żeby mieć jeszczw tydzień w miesiącu na ogarnięcie firmy, a potem jeśli lekarz wystawi to znowu na 3 tyg wezmę. Taki mam plan
 
reklama
Hej dziewczyny miłego dnia mam pytanie czy wy rano też jesteście bardziej głodne niż przed ciąża? Bo ja mam taki głod ze aż na wymioty mnie zbiera czasami budzę się o 5 rano i już strasznie głodna jestem
 
ja przed ciaza jadlam co 5 godz 3 posilki dziennie a teraz non stop bym cos jadla .. ciagle mi tylko jedzenie w glowie
no i to tak naprawde moj jedyny objaw ciazy .. ani piersi nie bola ani nudnosci nie mam
schizy sie wlaczaja oczywiscie bo jutro wizyta u gina ... oby 13 byl szczesliwy tym razem
 
Hej dziewczyny miłego dnia mam pytanie czy wy rano też jesteście bardziej głodne niż przed ciąża? Bo ja mam taki głod ze aż na wymioty mnie zbiera czasami budzę się o 5 rano i już strasznie głodna jestem
Taaak, rano tak mi burczy w brzuchu i czuję taki głód, jakbym tydzień nie jadła. I też przy tym mam mdłości.
 
A ja dzisiaj wstałam z takim pieczeniem w przełyku...a i pogoda nie pomaga. Jeszcze mając drugie dziecko, które ciągnie mimo 30 stopni w cieniu na dwór na dwór :D
 
reklama
Do góry