reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Ja wczoraj miałam taki pełny żołądek, że waga pokazała prawie 55 kg, a dziś rano wróciło do 51 😯 ale męczyłam się pół nocy i wypiłam litr gorącej herbaty 😁 Jem dużo więcej niż zwykle i godzinę po obiedzie już czuję, że bym coś przekąsiła. Zachcianek nie mam jako takich. A jaką dietę masz? Co eliminujesz?
Mam zapalenie żołądka I dwunastnicy i jem wszystko gotowane lub na parze zero smażonego słodyczy żadnych produktów wzdymających:) ale jak dowiedziałam się o ciąży to staram sie więcej jesc warzyw i owoców. Wczoraj waga pokazała 52kg normalnie to ważyłam kolo 56:) niby nie dużo ale widać strasznie że schudłam. I teraz chodzę cały czas głodna 😄 mam wrażenie że cały czas chodze po lodówkach. A mdłości mam bardzo delikatne i w sumie z jedzenia to mi nic nie przeszkadza
 
reklama
Dziś przewidywany dzień miesiączki mam nadzieje ze nic się nie rozkręci ..

U mnie tak samo. Nie mam bólu brzucha i piersi jak w pierwszej ciąży. Mdli mnie tylko :)

Wczoraj mój mąż się mnie pyta czy zrobię test, bo by chciał zobaczyć różnice w kreskach 😁 powiem Wam, że jakbym go dzisiaj zrobiła i miała takie grube krechy, to bym z kibelka spadła z wrażenia :p
 
reklama
Do góry