reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

W poniedziałek 21dc beta 50.8
W środek 23dc beta 157.5
Jutro będzie 25dc :)


Dla mnie wygląda ok. W pierwszej ciąży miałam przyrosty po 300% i ciąża pojedyncza :)


Mnie mrowiły dwa bądź trzy razy. Teraz nic. W pierwszej ciąży się mogłam ich dotknąć. Były gorące i takie pełne a sutki, to myślałam, że mi odpadną z wrażliwości 🙈


Stwierdził, że ciaza się nie rozwija? Przepraszam bardzo, ale po czym to on stwierdził? Magiczną kule ma? Przecież przyrosty są w normie.


cześć! Gratulacje! Jutro pierwsza beta? :)
Super dawaj znać jak będziesz mieć wynik 💕
 
reklama
Hej kobietki👋 jestem na forum od niedawna i po kilku dniach lektury z Wami dobrgnęłam do konca🙃 (super się Was czyta) Postanowiłam dołączyć do Was, termin z OM wg apki mam na 7marca,ostatnia miesiączka 25maj a dzisiaj 6+3❤ jestem po 3ciążach biochemicznych z jednym drożnym jajowodem i ta ciąża to dla mnie "cud". Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej i w marcu przytule swoje maleństwo❤ jestem na acardzie, luteinie i heparynie..na pierwszym usg byłam 01.07. 5+3 i był piękny pecherzyk ale jeszcze bez zarodka za to z dużym krwiakiem obok😥 jestem na l4 i leżę plackiem z nadzieją że się wchłonie, a w poniedziałek na wizycie zobaczę serduszko❤ tyle o mnie.. 3mam dziewczyny kciuki za każdą z nas i co niektórym bijacych ❤❤❤dzisiaj życzę ✊✊
Hej, trzymam kciuki, musi być dobrze.
 
Dziewczyny dostałam taką rozpiskę od ginekolog może komuś się przyda 😉
 

Załączniki

  • BF094A33-570A-4451-8F8A-106E95353BF1.jpeg
    BF094A33-570A-4451-8F8A-106E95353BF1.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 105
Dziewczyny dostałam taką rozpiskę od ginekolog może komuś się przyda [emoji6]
Serio? Coś takiego lekarz ci dał? Jedz, pij na co masz ochotę, nawet chipsy, fast foody. Drożdżówki też spokojnie czy wyroby cukiernicze, a kawa jedna dziennie nie zaszkodzi. Wątpię żeby ktoś się trzymał tej listy.
 
reklama
Dziewczyny tu ktoś wczensiej pytał o badania w ciąży. Ostatnio widziałam na Insta prof. miroslawwielgos zapisana relacje. Mówił w niej jakie badania do wykonania powinien zapisać lekarz ginekolog. Zalecenia wg Polskiego Towarzystwa Ginekologow. Może pomoże to zachować czujność tym które są w pierwszej ciąży nö i będziecie wiedziały na co się nastawiać.
 
Do góry