reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Zdecydowanie zmieniła bym lekarza...jak na podstawie samych liczb może stwierdzić coś takiego?
 
reklama
chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Zmień lekarza, jak w ogóle na tak wczesnym etapie ciąży mógł coś takiego powiedzieć
 
Niestety podniósł mi ciśnienie. Tym bardziej ze nie mam objawow. W poniedziałek sutki były bardzo czule teraz już nie i dlatego z taka łatwością spanikowałam ze objawy się cofnęły
 
Dzień dobry Marcóweczki!😊
Czy jest ktoś jeszcze po teście ciążowym z terminem porodu na marzec 2022? Odważyłam się już założyć wątek, bo jestem po dzisiejszym porannym, pozytywnym teście i także potwierdzonej becie w laboratorium. Termin z om mam na 1 marca 🥰 Czekam na Was! :)

****************************
Terminy marcowych mamusi 🥰

1.03 @Otylia. @julianap
2.03 @sylwia210295 @nati/misio @JustLillD
3.03
4.03 @Angiee @Alexz89 @Moniś93 @Tralalala25 @Asjunia @blanny
5.03
6.03 @Małasyrenka
7.03
8.03
9.03
10.03
11.03
12.03
13.03
14.03
15.03
16.03
17.03
18.03
19.03
20.03
 

Załączniki

  • received_201641815218132.jpeg
    received_201641815218132.jpeg
    18 KB · Wyświetleń: 59
reklama
A ile razy już badałaś ? I jaki miałaś ostatni wynik ?
W poniedziałek 21dc beta 50.8
W środek 23dc beta 157.5
Jutro będzie 25dc :)

Dziewczyny, a powiedzcie mi, bo badałam trzy razy HCG, zawsze po 72h i za każdym razem mam przyrost 400%. To normalne jest w ogóle? Niby na beta kalkulatorze wychodzi zupełnie normalnie, ale jak norma jest 115%, a ja mam 400, to trochę się zaczynam martwić🙄 może to jakiś zaśniad czy coś?Zobacz załącznik 1292033
Dla mnie wygląda ok. W pierwszej ciąży miałam przyrosty po 300% i ciąża pojedyncza :)

Dziewczyny a powiedzcie mi, czy to tylko ja jestem jakaś dziwna i nie mam w ogóle bólu piersi? W poprzedniej ciąży cycki były tak wrażliwe, że nawet ich się dotknac nie dało. A tym razem nic.
Któraś też tak ma?
Mnie mrowiły dwa bądź trzy razy. Teraz nic. W pierwszej ciąży się mogłam ich dotknąć. Były gorące i takie pełne a sutki, to myślałam, że mi odpadną z wrażliwości 🙈

chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego? Aktualnie jest 4+4
Stwierdził, że ciaza się nie rozwija? Przepraszam bardzo, ale po czym to on stwierdził? Magiczną kule ma? Przecież przyrosty są w normie.

Według moich obliczen połowa marca 😄 jutro badanie krwi
cześć! Gratulacje! Jutro pierwsza beta? :)
 
Do góry