reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, jestem załamana 🥺🥺🥺🥺🥺🥺 Mam wynik bety:

5 lipca 35,52
7 lipca 58,87
8 lipca 71,18

porównując 5 do 7 to 68%
a 5 do 8 to 60%

Kalkulator ciążowy mówi nadal ze norma, ale wiem ze tak nie powinno być. Wysłałam wyniki do lekarza i czekam.
Spokojnie❤, nic się złego jeszcze nie dzieje. Robiłaś może progesteron? Bo to też bardzo ważne
 
reklama
Kochana, ale mowilysmy Ci, żebyś nie robiła dziś bety, tylko dopiero jutro... Tak słabo cokolwiek porównać i bez sensu całkowicie.
Trzymam mocno mocno mocno kciuki. Przecież wciąż jest w normie!

Super, gratulacje ♥️

Ja też mam dziś wizytę i zrobiłam rano betę, bo chcę wiedzieć, na czym stoję. Ale wynik będę mieć około 15 :) a wizytę 16:30
Daj znać jak będziesz miała betę 😃 jaką miałaś poprzednio?
 
Zrobiłam dzisiaj betę, wynik 1166 przedwczoraj było 495, już jestem spokojna 😍 progesteron 30,1. Będę umawiać się już do lekarza, mam nadzieję że będzie termin już na przyszły tydzień, chciałabym chociaż zobaczyć już ładny pęcherzyk 😊

Dzisiaj 30 dc, około 17 dpo więc wszystko chyba na razie dobrze wygląda 😊
 
Zrobiłam dzisiaj betę, wynik 1166 przedwczoraj było 495, już jestem spokojna 😍 progesteron 30,1. Będę umawiać się już do lekarza, mam nadzieję że będzie termin już na przyszły tydzień, chciałabym chociaż zobaczyć już ładny pęcherzyk 😊

Dzisiaj 30 dc, około 17 dpo więc wszystko chyba na razie dobrze wygląda 😊
Piękna beta, napewno będzie coś widać 😊 ostatnio same dobre wieści 😀
 
Zrobiłam dzisiaj betę, wynik 1166 przedwczoraj było 495, już jestem spokojna 😍 progesteron 30,1. Będę umawiać się już do lekarza, mam nadzieję że będzie termin już na przyszły tydzień, chciałabym chociaż zobaczyć już ładny pęcherzyk 😊

Dzisiaj 30 dc, około 17 dpo więc wszystko chyba na razie dobrze wygląda 😊
Powiedziałabym nawet, że wspaniale 😍 Super przyrost ❤
 
reklama
No ja już też po wizycie - dostałam najpiękniejszy prezent pod słońcem - bijące serduszko 😍😍😍 Wg OM i wg USG - 6+2, poród zaplanowany na 1 marca 🤩 jestem przeszczęśliwa. Moja kruszynka ma 5.6 mm i piękną pracę serduszka ❤️❤️❤️❤️ na leżance się popłakałam a z okazji urodzin zapłaciłam za wizytę mniej 😂
 

Załączniki

  • IMG_20210708_131531.jpg
    IMG_20210708_131531.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 66
Do góry