reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cześć kochane ❤
Jestem już po wizycie, chyba pierwszej dziś. 😊
Jest maluszek z serduszkiem ❤❤❤ Widziałam jak ❤ biło 🥰😍
Karta ciąży wystawiona, badania wszystkie zlecone 😊 Niestety dziś moja gin pracowała na starszym sprzęcie w innym gabinecie i nie mam żadnej dobrej fotki do wrzucenia 🙄
Najważniejsze, że wszystko idzie w dobrym kierunku 🤗❤ Ciąża z usg pokrywa się z OM, czyli jest 6+2.

Trzymam kciuki dziewczyny za kolejne udane wizyty ✊ Dawajcie znać 😘
 
Hej wam,
Ja za to uwielbiam wodę. Mogłabym tylko ja pić. Czas i jak ciepło to dodaje kostkę lodu i cytrynę. Ale większość części roku pije taka temperature jak z kranu leci. U nas kranówa to super woda.
Ja mam problem ze wstawaniem. Śpię 8h albo i więcej i wstaje za pozno. Na razie luz, ale od września pierwsza klasa się zacznie u najstarszego syna wiec Trzeb a będzie zdążyć na odpowiednią godzinę na autobus by dojechać do szkoły. Wstałam dziś kilka minut przed 8 🙈 problem jest taki że córka lubi spać w zupełnej ciemności, a że spiny w jednym pokoju to zasłaniam maxymalnie rolety więc rano nawet promień słońca nie wpada do pokoju i ja otwierając oczy ciągle myślę że jest wcześnie 😱
Jak u was że spaniem?
Ja pierwszy tydzień, od kiedy dowiedziaam sié o ciąży spałam jak niemowlak. 9 godzin bez przebudzenia. Od połowy 5 tygodnia mam zonka - tak jak w poprzedniej ciąży. Jest mi niewygodnie, przewracam się z boku na bok i ciągle biegam do toalety. Czy to nie za wcześnie na częste oddawanie moczu w nocy? Od drugiego trymestru ważne jest, by starać się nie spać na prawym boku, a ja już nie mogę. Jak się położę na prawej stronie, coś mnie boli i kłuje. Ma któraś z Was tak?
 
Cześć kochane ❤
Jestem już po wizycie, chyba pierwszej dziś. 😊
Jest maluszek z serduszkiem ❤❤❤ Widziałam jak ❤ biło 🥰😍
Karta ciąży wystawiona, badania wszystkie zlecone 😊 Niestety dziś moja gin pracowała na starszym sprzęcie w innym gabinecie i nie mam żadnej dobrej fotki do wrzucenia 🙄
Najważniejsze, że wszystko idzie w dobrym kierunku 🤗❤ Ciąża z usg pokrywa się z OM, czyli jest 6+2.

Trzymam kciuki dziewczyny za kolejne udane wizyty ✊ Dawajcie znać 😘
wspaniała wiadomość!! <3
 
Tak, to dwa pęcherzyki. Jestem przerażona. Jestem przerażona. W niedzielę jeszcze miałam mieć operację na ciążę pozamaciczną. A teraz co usg to więcej dzieci
To cudownie! Jak już się oswoisz z tą myślą, to będziesz szczęśliwa. Podwójna radość :) Ja po cichu marzę o bliźniakach, ale wydaje mi się, że raczej nie ma szans. A jaki miałaś przyrost bety? Podobno jak są bardzo wysokie przyrosty, to świadczy o ciąży mnogiej :)
 
Cześć kochane ❤
Jestem już po wizycie, chyba pierwszej dziś. 😊
Jest maluszek z serduszkiem ❤❤❤ Widziałam jak ❤ biło 🥰😍
Karta ciąży wystawiona, badania wszystkie zlecone 😊 Niestety dziś moja gin pracowała na starszym sprzęcie w innym gabinecie i nie mam żadnej dobrej fotki do wrzucenia 🙄
Najważniejsze, że wszystko idzie w dobrym kierunku 🤗❤ Ciąża z usg pokrywa się z OM, czyli jest 6+2.

Trzymam kciuki dziewczyny za kolejne udane wizyty ✊ Dawajcie znać 😘
super ze wszystko dobrze :)
 
Cześć kochane ❤
Jestem już po wizycie, chyba pierwszej dziś. 😊
Jest maluszek z serduszkiem ❤❤❤ Widziałam jak ❤ biło 🥰😍
Karta ciąży wystawiona, badania wszystkie zlecone 😊 Niestety dziś moja gin pracowała na starszym sprzęcie w innym gabinecie i nie mam żadnej dobrej fotki do wrzucenia 🙄
Najważniejsze, że wszystko idzie w dobrym kierunku 🤗❤ Ciąża z usg pokrywa się z OM, czyli jest 6+2.

Trzymam kciuki dziewczyny za kolejne udane wizyty ✊ Dawajcie znać 😘
Jeju wspaniale 😀 następna szczęśliwa mamusia 😍😍gratuluje 🥰
 
Cześć kochane ❤
Jestem już po wizycie, chyba pierwszej dziś. 😊
Jest maluszek z serduszkiem ❤❤❤ Widziałam jak ❤ biło 🥰😍
Karta ciąży wystawiona, badania wszystkie zlecone 😊 Niestety dziś moja gin pracowała na starszym sprzęcie w innym gabinecie i nie mam żadnej dobrej fotki do wrzucenia 🙄
Najważniejsze, że wszystko idzie w dobrym kierunku 🤗❤ Ciąża z usg pokrywa się z OM, czyli jest 6+2.

Trzymam kciuki dziewczyny za kolejne udane wizyty ✊ Dawajcie znać 😘
Ale super! Dobre wieści! To masz już potwierdzenie że pod sercem masz małego człowieczka 😍
 
reklama
Do góry