reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cześć Dziewczyny,

ja już po dzisiejszej wizycie u gin. Jest pęcherzyk ciążowy, ale nie widać jeszcze zarodka.
Lekarka powiedziała, że dobrze, że przyszłam na wizytę tak wcześnie, bo wykryła mi krwiaka nad tym pęcherzykiem. Bardzo mnie to zmartwiło :( Mam L4 do następnej wizyty, mam się oszczędzać, nie dźwigać, nie nadwyrężać, nie stresować, a najlepiej jakbym leżała. Mam też unikać gorąca i gorących kąpieli.

Teraz czytałam, że ten krwiak może doprowadzić do poronienia 😥

Przepisała mi (mówiła, że mogę wybrać któryś (?)):
Prenatal uno -> duo
Prgna plus
Duphavit
Mama DHA premium plus

Mówiła też, że mam mieć coś dopochwowo, ale nie mam zaznaczone co... nie dostałam też recepty, tylko samą kartkę z nazwami. Orientujecie się, które z tych leków są dopochwowe?
Chyba do niej zadzwonię dopytać...
Ja biorę mama DHA premium Plus bo pan Tabletka poleca ;) reszty nie kojarzę i nie pamiętam z jego analizy
Dopochwowo to m się luteina kojarzy, ale jak nie dała Ci recepty to nie wiem
Krwiaki często się wchłaniają :)
Na pewno będzie wszystko dobrze.
 
Dziewczyny właśnie odebrałam betę , ciąża potwierdzona 🥰 ale niepokoi mnie jej wynik , jest 328, wg norm labo jest to 2-3 tydzień , a od ostatniej miesiączki miną jutro 4 tygodnie i się zastanawiam czy te normy z laba są liczone wg zapłodnienia czy wg daty ostatniej miesiaczki. Powtórzę za 48h i mam nadzieję że wszystko będzie rosło pięknie 🤫
Beta jak najbardziej prawidłowa dla 27 DC. A nawet całkiem wysoka! :) Zrób przyrost za dwa dni i będziesz miała pełen obraz :)
 
Cześć, nieśmiało się z Wami witam 😉. Test ciążowy wyszedł pozytywny w sobotę, w 25 dc. Dzisiaj w 28 dc byłam na becie, wyszła 495 więc już jestem trochę spokojniejsza. Pojutrze powtórka i będę miala pewność czy idziemy w dobrym kierunku. Mam za sobą poronienie w zeszłym roku w listopadzie, dlatego na razie podchodzę do wszystkiego z dystansem, ale mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze 😊
 
Cześć, nieśmiało się z Wami witam 😉. Test ciążowy wyszedł pozytywny w sobotę, w 25 dc. Dzisiaj w 28 dc byłam na becie, wyszła 495 więc już jestem trochę spokojniejsza. Pojutrze powtórka i będę miala pewność czy idziemy w dobrym kierunku. Mam za sobą poronienie w zeszłym roku w listopadzie, dlatego na razie podchodzę do wszystkiego z dystansem, ale mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze 😊
Gratulacje! Ale masz super wysoka betę 😉 to musi iść w dobrym kierunku 😀 witamy na pokładzie 🥰
 
reklama
Część, jestem podwójną aniołkową mamą (poronienie zatrzymane w maju 2020 - 11 tydzień i grudniu 2020- 9 tydzień) aktualnie w 4+6 tygodniu ciąży :) Dzisiaj potwierdzona u lekarza. Z uwagi na obciążenie i PAI 1 4G i MTHFR jestem aktualnie na Clexane 0.4. Termin 11.03.2022 <3 Nadrabiam wątkowe zaległości, ale jestem dopiero na 65 stronie :D Pozdrawiam i ściskam na przywitanie!
 
Do góry