reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Nie musieliście odczekać roku po zaśniadzie? Przykro mi z powodu twoich strat :(
W moim przypadku beta ładnie spadła, wszystko mówi doktorka ze u mnie okej i dała nam zielone światło bo laparo miałam robiona i tez mówiła ze jej szkoda. A ze rok na odczekanie to takie bardziej książkowe i każdy ginekolog się tego trzyma bo zasniad jest rzadki i lekarze nie maja tak doświadczenia to zawsze rok rok rok. A ona przedyskutowała z innymi lekarzami na jakimś dużym konsylium mój przypadek i powiedziała ze się staramy, oczywiście strach jest straszny ale jej zaufałam bo strasznie pragnę dziecka …
W dodatku byłam kontrolnie u mojego endokrynologa i powiedział ze miał to samo z córka 4 miesiące temu a teraz jest w ciąży i wszystko jest okej i ze to tyle co przerabial i starał się jej pomoc i konsultował gdzie się dało i według niego tez szkoda czasu..
to jedyni lekarze którzy dali mi zielone światło. Bo mój stary gin oraz lekarze w szpitalu ze rok .
Mam nadzieje ze mieli racje moi i w marcu urodzę sobie swój mały cud ❤️
 
A ja mam już wyniki :)
Dzisiaj 5+3
beta 3459,00 mlU/ml, czyli według przedziałki 6 tydzień ok
progesteron 26,30 ng/ml, czyli jak na I trymestr spoko
TSH elegancko - 1,1 (pod koniec kwietnia miałam 0,9)
FT4 - (zrobiłam, bo było w pakiecie z TSH i to taniej niż samo TSH :D) 1,59 ng/dl (przedział 0,93 - 1,71)

No to jeszcze jutro wizyta 🤩 nie mogę się doczekać
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny. Witam wszystkie nowe mamusie i gratuluje 😄 ja juz zapisana na wizyte u poloznej na 4.08 czyli czeka mnie miesiac czekania. Z kolei usg bede miec zrobione wczesniej w 8-9 tygodniu ciazy czyli za jakies 2-3 tygodnie 😄 objawy jakos mnie opusily, bo poza nabrzmialymi piersiami nic nie czuje. Tez tak macie, ze jednego dnia czujecie bardziej, a na drugi Wam mija itd? Bo momentami to zaczynam sie stresowac czy napewno wszystko ok 🥺
 
hej dziewczyny. Witam wszystkie nowe mamusie i gratuluje 😄 ja juz zapisana na wizyte u poloznej na 4.08 czyli czeka mnie miesiac czekania. Z kolei usg bede miec zrobione wczesniej w 8-9 tygodniu ciazy czyli za jakies 2-3 tygodnie 😄 objawy jakos mnie opusily, bo poza nabrzmialymi piersiami nic nie czuje. Tez tak macie, ze jednego dnia czujecie bardziej, a na drugi Wam mija itd? Bo momentami to zaczynam sie stresowac czy napewno wszystko ok 🥺
Ja tak mam :) raz jest dość intensywnie, potem nie czuje nic, jakby ciąży nie było :) także to chyba normal
 
No to chyba i ja sie przywitam
To moja 11 ciaza ale mam 3 dzieci
Ta ciaza na tonie lekow więc mam nadzieje ze sie w koncu uda :)
Jestem 6t0d i dzisiaj zobaczylam serduszko a malutek ma już 5mm :)
Termin porodu wychodzi mi na 3 marca
 

Załączniki

  • 209965348_185109490295370_7472906094028850228_n.jpg
    209965348_185109490295370_7472906094028850228_n.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry