reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cześć i ja dołączam chociaż skromnie z obawami 😉 Nie było mnie na tym forum 10 lat... należałam do mam Grudniówki 2010 chociaż syn urodził się w listopadzie.
Staramy się o dziecko od listopada zeszłego roku. Data ostatniej miesiączki 25 maja ale owulację miałam późniejszą (cykle ok 30-32 dni).
W dzień spodziewanej @ test negatywny, dwa dni później również. Aż w końcu słaba różowa kreska. W 37 dniu cyklu Beta HcG 356, jutro mija 48h więc Idę sprawdzić.
Nie uważacie że to niski wynik? Stresuje się już dosłownie wszystkim... 😎🙈 A że kreska za słabo różowa, a teraz beta niska... zdecydowanie rodząc w wieku 25 lat nie miałam żadnych obaw... a teraz przy bardziej świadomej ciąży świruję... Wy też tak? 🙂
Nie jestes sama. Z tego co widze jestesmy w podobnym wieku. Tylko u mnie to druga ciaza, po jednej stracie w zeszlym roku. Miejmy nadzieje, ze wszystko sie dobrze ulozy i nie osiwiejemy ze stresu 😂
 
Nie jestes sama. Z tego co widze jestesmy w podobnym wieku. Tylko u mnie to druga ciaza, po jednej stracie w zeszlym roku. Miejmy nadzieje, ze wszystko sie dobrze ulozy i nie osiwiejemy ze stresu 😂
O tak, żebyśmy nie zwariowały do końca ciąży 😉 Ja jutro jadę na drugą betę ale chyba wcześniej na zawał zejdę 😎 A u ciebie,który tydzień ciąży? Przeczytałam całe 95 stron ale nazwy wszystkich mi się jeszcze mylą 😅
 
O tak, żebyśmy nie zwariowały do końca ciąży 😉 Ja jutro jadę na drugą betę ale chyba wcześniej na zawał zejdę 😎 A u ciebie,który tydzień ciąży? Przeczytałam całe 95 stron ale nazwy wszystkich mi się jeszcze mylą 😅
Z moich obliczen to koncowka 5tego tygodnia. Ja pierwsze spotkanie z polozna i usg bede miec okolo 10 tygodnia, takze musze sie jeszcze uzbroic w cierpliwosc. Jestem dobrej mysli, tym razem musi byc dobrze. Nie widze innej opcji 😉
 
reklama
Cześć jesteśmy w podobnej sytuacji jeżeli chodzi o szok z testem . Tez mam trójkę dzieci w 100% planowanych, córkę i dwóch synów. Córka 12, Syn 10 i 4 . Ja byłam umówiona do ginekologa po tabletki anty na wakacje żeby nad morzem @ nie mieć, a dwa dni przed wizytą zrobiłam test choć byłam pewna że napewno będzie negatywny, a tu dwie kreski .
To już @ nie musisz się martwić 😂
 
Do góry