reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Hej ;) Dzisiaj zrobiłam trzeci raz betę i do tego progesteron. Jedno i drugie ładnie rośnie. Beta za pierwszym razem przyrost w 48h ponad 260%, teraz trochę wolniej bo ponad 200% 😍 Dzisiejszy wynik 530.
Z mniej fajnych rzeczy to się rozchorowałam i ledwo dałam radę w pracy, ale oczywiście nie dodzwoniłam się do szefa, żeby szybciej skończyć. Do tego zaczęły się mdłości, do południa dałam radę zjeść tylko kilka słonych paluszków, a wstawałam rano przed 5 🙈 Na obiad kromka suchego chleba, 2 ziemniaki i trochę mizerii, bo znów mnie mdliło na samą myśl o jedzeniu. Też was już mdli?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dawno nie byłam, ale cały czas myślałam czy nie robię czegoś źle dla dziecka 🤦 Do jaccuzi nie poszłam, bo czytałam, że nie powinno się, ale na rurach szalałam 🤣
Basen dla kobiet w ciąży, jest super aktywnością, oczywiście jeżeli lekarz nie widzi żadnych przeciwskazan😊 A jaccuzi u mnie w mieście to w ogóle wszędzie jest zamknięte z powodu covida i faktycznie dla kobiet w ciąży nie jest to dobry pomysł, łatwo można w nim złapać infekcje i woda jest za ciepła. Ja tam to tylko tak rekreacyjnie sobie pływam na torach 😀 Korzystam jeszcze póki mogę no i nie chce bardzo przytyć w ciąży, więc staram się ruch utrzymać w granicach rozsądku:) Mi ginekolog powiedział, żeby po basenie zaaplikowac sobie probiotyk jeszcze najlepiej. One są dozwolone dla ciężarówek😛
 
Hej ;) Dzisiaj zrobiłam trzeci raz betę i do tego progesteron. Jedno i drugie ładnie rośnie. Beta za pierwszym razem przyrost w 48h ponad 260%, teraz trochę wolniej bo ponad 200% 😍 Dzisiejszy wynik 530.
Z mniej fajnych rzeczy to się rozchorowałam i ledwo dałam radę w pracy, ale oczywiście nie dodzwoniłam się do szefa, żeby szybciej skończyć. Do tego zaczęły się mdłości, do południa dałam radę zjeść tylko kilka słonych paluszków, a wstawałam rano przed 5 🙈 Na obiad kromka suchego chleba, 2 ziemniaki i trochę mizerii, bo znów mnie mdliło na samą myśl o jedzeniu. Też was już mdli?
Mnie wczoraj wieczorem zlapaly nagle mdłości i dzisiaj rano trzymały dalej. Nie dałam rady i musiałam wziąć dzień wolny w pracy 🙉
Edit: I przepraszam 🙈 Oczywiście gratuluję bety! 🥰
 
Dziewczyny czy boli Was brzuch jakby na miesiaczke? Mnie bolal wczoraj rano wieczorem przestal, dzis rano nic nie czulam. A teraz znowu sie zaczelo. Nie jest to jakis mocny bol, ale zaczynam sie denerwowac :(
Hej,

Mnie podbrzusze boli tak prawie cały czas oprócz wczorajszego dnia. Az się zastanawiam dlaczego tak przestało.. ale dzisiaj znowu boli i jestem bardzo śpiąca (nie wiem czy to przez ciążę czy przez pogodę bo u nas leje) ale przed chwilą podeszłam do okna i jak wróciłam żeby usiąść przy kompie to tak strasznie zaczęło mi się kręcić w głowie, że zebrało mnie na 🤢 ale nie musiałam jeszcze lecieć do łazienki. Chyba te mdłości się zaczęły, a ja dzisiaj mam nadgodziny i muszę siedzieć przy kompie do 19, nie wiem jak dam radę...
A z innych objawów to piersi mam nadwrażliwe tak jak na okres no i ta senność od dłuższego czasu, plus ciężej oddycham przy spacerze albo jak wchodzę po schodach...
 
Mnie wczoraj wieczorem zlapaly nagle mdłości i dzisiaj rano trzymały dalej. Nie dałam rady i musiałam wziąć dzień wolny w pracy 🙉
Edit: I przepraszam 🙈 Oczywiście gratuluję bety! 🥰
Dzięki ❤️ U mnie najgorsze jest to, że jestem całkiem sama w pracy i jak mnie nie ma, to musi być zamknięte. Zawsze się staram mimo wszystko pójść do pracy przy niespodziewanych sytuacjach, bo myślę chociażby o tym, że obiecałam komuś, że może sobie spokojnie jutro odebrać wyniki przed wizytą u lekarza, albo że ktoś jest zapisany na 6 rano na krzywą cukrową i specjalnie załatwiał wolne 🙈 Ale chyba przyjdzie czas na to, żeby zadbać o siebie, a przede wszystkim o dzidziusia. Chciałam dłużej pracować, ale chyba pewniej będzie jak najszybciej znaleźć kogoś na moje miejsce, bo wiadomo jak to w ciąży czasami bywa. Trochę szkoda mi tej pracy :/
 
Ja już po. Macica ładnie powiększona, ciąża jest. Skierowania na badania dalsze dostałam. L4 również.
Jestem tylko zła że usg dopochwowe miał jakaś awarie.
Zrobił mi przez brzuch i było widać pęcherzyk powiedział że odpowiednia wielkość. W czwartek jestem zapisana do innej ginekolog to coś zobaczę.
 
reklama
Ja już po. Macica ładnie powiększona, ciąża jest. Skierowania na badania dalsze dostałam. L4 również.
Jestem tylko zła że usg dopochwowe miał jakaś awarie.
Zrobił mi przez brzuch i było widać pęcherzyk powiedział że odpowiednia wielkość. W czwartek jestem zapisana do innej ginekolog to coś zobaczę.
Ale pech z tym sprzętem 😪 ale gratuluję pęcherzyka ❤️
 
Do góry