reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
O kurcze, wszystkie tak szybko idziecie na zwolnienie? :) Ja planuję powiedzieć pracodawcy dopiero po potwierdzeniu ciąży w USG jak zobaczę serduszko, a później dać mu jeszcze czas na znalezienie zastępstwa, czyli gdzieś tak do września. Myślałam, że to ja szybko chce iść na L4 😅

Edit: oczywiście mówię o sytuacji, w której wszystko jest ok i nic się z ciążą nie dzieje ;)
Ja pracodawcę poinformuje dopiero po badaniach prenatalnych, jak będę miała pewność, że dziecko rozwija się prawidłowo. Wtedy też będę myśleć o l4:)
 
reklama
35 dzień. Dziś teoretycznie zakończył by mi się okres 😂
Aaa ok, czyli ja jestem parę dni wcześniej to dlatego też mniejsze bety.
Ja pracodawcę poinformuje dopiero po badaniach prenatalnych, jak będę miała pewność, że dziecko rozwija się prawidłowo. Wtedy też będę myśleć o l4:)
Mój pracodawca dowiedział się robiąc test 😂 Bo sama jestem szefem to mam z głowy powiadamianie 😂😂😂
 
Do góry