reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja według terminu też 20 marzec.
Xnatti witaj i spokojnej, zdrowej reszty ciąży życzę, a Eva 86 dużo pociechy ze zdrowego synka. Gratuluję. 😄
 
Cześć dziewczyny. Robiłam ostatnio badanie moczu, odczytałam wyniki i wyszło że mam leukocyty 30-50 i bakterie : b. Liczne. Mialyscie coś takiego może też podczas swoich badań? Trochę się martwię. Wizyta w środę.
 
Cześć dziewczyny. Robiłam ostatnio badanie moczu, odczytałam wyniki i wyszło że mam leukocyty 30-50 i bakterie : b. Liczne. Mialyscie coś takiego może też podczas swoich badań? Trochę się martwię. Wizyta w środę.
nie, ja np. mam leukocyty nieobecne a w badaniu osadu mam normę np leukocyty powinny być od 0,0 do 39, bakterie też mają konkretny przedział.
Lekarz nic nie mówił? Czy jeszcze nie konsultowałaś?
 
nie, ja np. mam leukocyty nieobecne a w badaniu osadu mam normę np leukocyty powinny być od 0,0 do 39, bakterie też mają konkretny przedział.
Lekarz nic nie mówił? Czy jeszcze nie konsultowałaś?
Nie, dopiero wczoraj odebrałam wyniki, a wizytę mam w środę. Pójdę jutro chyba jeszcze zrobić posiew moczu, to dokładniejsze badanie, a podejrzewam że lekarz i tak kazałby mi je zrobić żeby sprawdzić jakie ewentualnie bakterie się pojawiły.
 
Nie, dopiero wczoraj odebrałam wyniki, a wizytę mam w środę. Pójdę jutro chyba jeszcze zrobić posiew moczu, to dokładniejsze badanie, a podejrzewam że lekarz i tak kazałby mi je zrobić żeby sprawdzić jakie ewentualnie bakterie się pojawiły.
U mnie też w rutynowym badaniu wyszły liczne bakterie ale leukocyty nie były podwyższone - lekarz stwierdził że to dziwne bo przy infekcji zwykle są podwyższone. Nie miałam objawów zakażenia. Zlecił mi posiew i dopiero na jego podstawie przepisał antybiotyk. Nie martw się, to jest powszechna przypadłość w ciąży, i nie taki antybiotyk straszny.
 
reklama
Nie, dopiero wczoraj odebrałam wyniki, a wizytę mam w środę. Pójdę jutro chyba jeszcze zrobić posiew moczu, to dokładniejsze badanie, a podejrzewam że lekarz i tak kazałby mi je zrobić żeby sprawdzić jakie ewentualnie bakterie się pojawiły.
Podobno często u kobiet w ciąży wychodzą bakterie w moczu bez objawów infekcji. Ale wtedy właśnie chyba lekarz włącza antybiotyk. Nie masz uczucie pieczenia, parcia na pęcherz takiego większego niż ciążowe?
 
Do góry